Najlepsze odmiany na outdoor

Najlepsze odmiany na outdoor 2018

Najlepsze odmiany na outdoor 2018

W poniższym zestawieniu zawarliśmy najlepsze wg nas i klientów odmiany outdoorowe na 2018 rok. Najbardziej odporne, ustabilizowane i wydajne. Takie cechy posiadają szczepy z naszego rankingu. Zawarliśmy w nim zarówno pełnosezonowe, jak i automatyczne odmiany. Zapraszamy do lektury.

1. Shaman

shaman1Shaman to jedna z najbardziej sprawdzonych, outdoorowych genetyk. Jej ogromną zaletą jest to, że jest odporna na pleśń i insekty. Wspaniała hybryda, z przewagą genów Sativa dostarcza wspaniałego efektu z purpurowym posmakiem. Odmiana stworzona już w latach 80tych z krzyżówki męskiego Purple#1 i najwyższej jakości żeńskiego Skunka. Plon zadowala najbardziej wymagających.

Shaman od 18,20zł za nasiono!

2. Purple Maroc

Purple Maroc to krzyżówka wspaniałej outdoorowej odmiany Maroc z Purple Power. Jest to hybryda ze wcześnie kwitnących odmian, przez co idealnie nadaje się na wymagający górski lub chłodniejszy klimat. Wysoka zawartość THC sprawia, że jest to pożądana przez koneserów odmiana. Zaletą jest również niska cena. Zapraszamy do naszej 30% przeceny m.in. na tę odmianę w sezonie wiosennym 2018.

Już od 19zł za nasiono!

3. Passion#1

Odmiana posiada nasze najwyższe rekomendacje. Jest to jedna z najlepszych odmian do uprawy outdoor. Passion#1 może osiągnąć 3,5m wysokości, jednak najczęściej dochodzi do 2m. Tworzy piękne, zbite kwiaty o wysokiej zawartości kannabinoidów.

Już od 21zł za nasiono!

4. Belle Starr 

Kolejna odmiana, która świetnie radzi sobie z deszczowym klimatem, bardzo dobra odporność na pleśni i innego rodzaju szkodniki, które mogą zaszkodzić w rozwoju rośliny w klimacie umiarkowanym. Odmiana daje wspaniały plon i jest niedroga. W smaku można wyczuć owoce tropikalne z nutą limonki.

Już od 17zł za nasiono!

5. Easy Sativa

easysativaSativa wyjątkowo łatwa odmiana do uprawy na otwartej przestrzeni. Niedroga odmiana z banku Female Seeds jest specjalnie przystosowana do chłodnego klimatu i krótkiego lata. Easy Sativa to monstrualny zbiór, który cieszy oko i podniebienie już w połowie września.

Już od 15,40zł za nasiono!

6. Critical Bilbo

Jest potężnym szczepem z przewagą genów indica. Kwitnie wyjątkowo szybko. Polecany wszystkim, którzy chcą odmiany o dobrym plonie, lecz niskiej. Bilbo nie osiąga więcej niż 100cm wzrostu, a jego odgałęzienia są obfite. Kompaktowa, sprawdzona odmiana.

Critical Bilbo już od 12,53zł za nasiono!

7. Kalashnikova Auto

Automatyczna wersja Kalashnikova to odmiana legendarnego banku Green House Seeds. Niski wzrost pozwala na większą dyskrecję na outdoorze. Odmiana produkuje żywiczne pąki, które zadowolą konserów. Odporna na pleśń i insekty, silna i rozłożysta roślina. Polecamy gorąco.

Kalashnikova Auto już od 19zł za nasiono!

8. Ultraviolet Auto

Na dworze czuje się najlepiej - Durban Poison

Genialna, automatyczna odmiana o wysokiej zawartości THC (do 21%). Jest to bardzo odporny na pleśń szczep, który posiada niezwykłą efektywność. Często stosowany terapeutycznie. Smak słodkich owoców i szybki zbiór to zalety, które przekonują rolników.

Już od 27zł za nasiono!

W NASZYM SKLEPIE OBECNIE TRWA PROMOCJA 30% NA WSZYSTKIE OUTDOOROWE ODMIANY!

ZAPRASZAMY!

Najlepsze odmiany na outdoor 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *