Niefeminizowane

Przeznaczenie nasion
Producent
Zawartość THC
Czas kwitnienia
Wielkość plonu
Gatunki
Genotyp
Zdobywcy pucharów
Amerykańska genetyka
Odmiany purpurowe
Dla początkujących
Zawartość CBD
Medyczna odmiana
Wielkość rośliny
Zbiory Outdoor
Metody uprawy
Płeć
Nasiona hurt

Pokaż cały filtr

Pokaż filtry

Wyświetlanie 1–24 z 77 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlanie 1–24 z 77 wyników

Regulary w Sidbank.pl

Nasiona niefeminizowane, tradycyjne, zwykłe, regularne. Z takich nasion wyrosną zarówno osobniki męskie, jak i żeńskie. Z reguły będzie to 50% męskich, 50% żeńskich roślin. Podczas uprawy wczesne usunięcie męskiej rośliny powoduje, że żeńska roślina jest silniejsza i mniej podatna na stres. Podczas procesu wzrostu ta odporność ze strony regularnych roślin oznacza, że ​​nie występują w nich tak często problemy, które obecne są w innych szczepach. Problemy te dotyczą odmian feminizowanych. W przypadku uprawy nasion regularnych nie ma prawie żadnej szansy, aby wyrosła roślina dwupłciowa (hermafrodyta). Dzięki temu zwykłe nasiona są doskonałym wyborem dla początkujących botaników.

Uzyskaj duże zbiory

Rośliny tradycyjne wyhodowane ze zwykłego materiału siewnego mają tendencję do wytwarzania dużego plonu podczas pierwszego zbioru. Niemniej jednak można również uzyskać z nich nasiona, które wykorzystamy do następnych upraw. Dla tych z Was, którzy chcą uprawiać więcej niż raz, regularne nasiona są niezbędne do tego procesu ze względu na ich stabilną trwałość i siłę plonu.

Można łączyć genetykę

Niefeminizowane nasiona jako pojedyncze odmiany mogą być również skrzyżowane z innymi szczepami, aby stworzyć nowe odmiany. Połączenie dwóch silnych szczepów wytwarzanych ze regularnych nasion może prowadzić do większych plonów przy jednoczesnym utrzymaniu siły działania z oryginalnych szczepów, co czyni ten wybór popularnym dla „doświadczonych hodowców”.

Niefeminizowane nasiona marihuany – bogaty wybór, fachowe doradztwo

Zachęcamy do skorzystania z opcji filtrowania, celem upewnienia się, że wybrane u nas niefeminizowane nasiona marihuany są dokładnie tym, czego Państwo szukają. Parametry, takie jak zawartość THC, wielkość rośliny, czy też genotyp z pewnością pomogą ułatwić każdemu decyzję zakupową.

Warto też pamiętać, że w razie jakichkolwiek wątpliwości z wyborem, można zgłosić się do nas. Znamy oferowane niefeminizowane nasiona marihuany jak własną kieszeń i z chęcią podzielimy się obszerną wiedzą na ich temat z wszystkimi zainteresowanymi Klientami. Wystarczy się z nami skontaktować, a odpowiemy na wszelkie pytania najszybciej, jak to możliwe.