Filterki

Wyświetlanie jednego wyniku

Wyświetlanie jednego wyniku

Filterki do jointa

Filterki służą jako podstawa do wykonania skręta oraz jako ustnik. Powodują, że joint jest sztywny i ułatwiają trzymanie go. Ma to ogromne znaczenie, bowiem w bezpośredni sposób przekłada się nie tylko na jakość palenia, ale również i sam komfort i odczuwaną przyjemność. Ważne jest więc mieć w swoim asortymencie odpowiednio dobrane filterki i z nich korzystać.

Warto tutaj dodać, że zwykłe tipsy nie mają żadnych innych zastosowań. Niemniej jednak istnieją na rynku produkty, które filtrują substancje smoliste pozostawiając inne nieszkodliwe substancje w dymie i takie właśnie można znaleźć w interesującej ofercie Sid Banku. Wyselekcjonowaliśmy je specjalnie z myślą o Tobie!

Filtry z węglem aktywnym

W kategorii Filterki znajdziecie również produkty z aktywnym węglem – Active Tube lub OCB. Dzięki nim oszczędzamy swoje płuca i oskrzela, a jeden filterek możemy wykorzystać nawet trzykrotnie.

W naszej ofercie znajdziecie filtry już skręcone, zakrzywione, z aktywnym węglem, bibułką czy po prostu zwykłe perforowane kartoniki najpopularniejszych firm tj. OCB, RAW, Rolls, Black Leaf, ActiTube.

Jest kilka korzyści i informacji, które warto wiedzieć na temat tych filterków przed ich zakupem. Przede wszystkim – warto zwrócić uwagę na to, jaką długość mają filterki, które bierzemy pod uwagę – aby dopasować ją do swoich preferencji. 

Warto dodać również, że te dostępne u nas nie tylko mocno zmniejszają ładunek zanieczyszczeń, z powodu znajdującego się w nich filtra z węglem, ale też naprawdę podnoszą przyjemność palenia na wyższy poziom, gdyż dzięki nim w trakcie palenia można odczuwać miłe uczucie chłodu i suchości. Zachęcamy więc do skorzystania z naszej oferty, a w razie dodatkowych pytań – do kontaktu z ekipą Sid Banku!

Internauci szukali również: filterki, filterki do jointa, filterki do jointów, filtr do jointa, filterek