Filterki

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Palenie suszu zdobywa wielu nowych zwolenników. Ważnym elementem jest zwrócenie uwagi na wybór filtrów do jointów. Mogą to być produkty z aktywnym węglem lub tekturowe. Ich zadaniem jest redukcja ilości szkodliwych substancji, jakie mogą dostać się do płuc podczas palenia. Filtry dostępne w naszym sklepie wchłaniają substancje smoliste, obniżają temperaturę dymu oraz zabezpieczają przed wciągnięciem rozżarzonego suszu.

Każdy filtr ma wpływ na smak suszu. Dlatego należy dokonać odpowiedniego wyboru tego produktu. Filterki z aktywnym węglem Purize zamknięte są w szczelnym opakowaniu, dzięki czemu nie przedostają się do nich żadne zapachy oraz zanieczyszczenia. To produkty, który przynoszą korzyści zdrowiu palacza oraz są przyjazne dla środowiska. Filterki Acti Tube przeznaczone są do palenia wszelkiego rodzaju ziół. W swoim składzie mają także aktywny węgiel, który pochłania substancje smoliste. Jeden filtr może być używany trzykrotnie.

Filtry węglowe najlepsze do palenia

Do przygotowania i palenia jointów najlepiej nadają się filtry węglowe. Aktywny węgiel pochłania dużą część smoły, która wytwarza się podczas procesu palenia. Jednocześnie zachowane zostaje maksimum substancji aktywnych oraz walorów smakowych. Filtry węglowe powodują także chłodzenie dymu, dzięki czemu staje się on łagodniejszy i mniej drażniący gardło.

Filtry do jointów są niezbędnym elementem do wykończenia każdego jointa. Przeznaczone są do bibułek i bletek o różnej długości i szerokości. W naszej ofercie dostępne są filtry z aktywnym węglem, które mają dobry wpływ na jakość palonego skręta. To wysokiej jakości produkty, które pochłaniają dużo substancji smolistych i dodatkowo mają specjalny system chłodzenia, w postaci laserowo wyciętych otworków lub ceramicznych wykończeni po obu stronach filtrów.

Filtry z aktywnym węglem mają wielu zwolenników. Ograniczają skutecznie przedostawanie się do płuc szkodliwych substancji, powstających podczas spalania marihuany. Dym z jointa z filtrem węglowym jest delikatniejszy niż z filtrem tekturowym.

Jak działają fileterki węglowe?

Małe filtry z aktywnym węglem blokują substancje smoliste i inne, które nie powinny przedostawać się do płuc podczas palenia. Dzięki nim palenia skręta staje się mniej szkodliwe dla organizmu. Podczas zaciągania się jointem, substancje smoliste przyklejają się do filtra i tam pozostają. Węglowe tipy polecane są do codziennego użytku dla wszystkich palaczy. Pozwalają na zmniejszanie negatywnego wpływu palenia na zdrowie człowieka.

Filtry z aktywnym węglem mogą czasami się lekko zatykać. Jesienią lub zimą panuje większa wilgoć w powietrzu oraz są niższe temperatury. Różnica pomiędzy zimnym węglem w filtrze i ciepłym dymem, w połączeniu z tymi warunkami atmosferycznymi, może powodować przytykanie się filterków. Zlecamy więc, przed rozpoczęciem palenia, umieszczenie filtra z aktywnym węglem w ciepłym miejscu, co zapobiegnie jego zapychaniu. Dzięki temu będzie on mógł działać efektywniej, zapewniając komfort palenia.