Procesy końcowe

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Procesy końcowe

Procesy końcowe to kategoria zawierająca produkty służące do końcowej obróbki roślin. Czyli wszystko czego ogrodnik potrzebuje kiedy nadchodzi czas na zbieranie plonów. W naszym sklepie znajdziecie wszelkiego rodzaju nożyczki do przycinania roślin oraz trymery, które znacznie ułatwiają życie. Dzięki temu wasze topy będą zawsze dobrze przystrzyżone. 

Profesjonalny sprzęt to komfort i satysfakcja. Curing, czyli tzw. kurowanie (albo inaczej konserwacja) to proces, który pozwala wydobyć z rośliny wszystko co najlepsze! W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne pudełka do curingu firmy 00Box, lub C-Vault najlepszy tego typu sprzęt na rynku. Sprawdź jak uzyskać z odpadów wartościowy pyłek! Umożliwią Ci to torby ekstrakcyjne, tzw. Bubble Bagi, dzięki którym możesz wytworzyć wartościową żywicę oraz pyłek.

Krok do przyjemności – skorzystaj z oferty Sid Bank!

Warto jeszcze nieco bardziej przyjrzeć się produktom, jakie przygotowaliśmy pod wdzięczną nazwą kategorii procesy końcowe. Zacznijmy od worków do seperacji pyłku – chyba nikt nie wyobraża sobie bez nich przygotowania suszu. To proste, ale niesamowicie funkcjonalne akcesorium, które można nabyć u nas w dobrej cenie i wielu różnych kolorach.

Kolejne produkty, nieocenione, jeśli chodzi o procesy końcowe przygotowania suszu to trymery. Przygotowaliśmy w tym temacie specjalnie wyselekcjonowaną ofertę, dzięki której mamy pewność, że dostarczamy naszym klientom wyłącznie sprawdzone produkty wysokiej jakości. Dzięki trymerom zakupionym u nas naprawdę można mocno ułatwić sobie cały proces. Jeśli zaciekawił Cię temat akcesoriów wspierających procesy końcowe, ale czujesz, ze nie posiadasz jeszcze wystarczającej wiedzy na ich temat – jesteśmy chętni do podzielenia się swoją.