Dla Kobiet

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

W tym poddziale prezentujemy wszelką odzież z naszej oferty przeznaczoną dla kobiet. Odzież oferowana przez nasz sklep to głównie ubrania sygnowane logiem stowarzyszenia Wolne Konopie. Kupując w ten sposób, wspierasz działalność na rzecz konopi w Polsce. Wolne Konopie prezentują najnowszy sort koszulek w trzech kolorach: czarnym, białym i szarym.

W tym dziale znajdziesz także torby i plecaki z konopi. Plecaki dotarły do nas bezpośrednio z Nepalu i każdy z nich jest unikatem. W ofercie także oryginalne trampki z konopi. Ponadto posiadamy w ofercie ubrania i nakrycia głowy zaprzyjaźnionych producentów. Young Wear i Plant dostarczają świetnie wykończone bluzy dla mężczyzn. Polecamy także pasy do gitary wykonane z konopi.

Wyjątkowe produkty wykonane z konopi

Każda entuzjastka produktów konopnych z pewnością powinna uzupełnić swoją garderobę o odzież, która odzwierciedli te zainteresowania! Z naszą pomocą możecie wyposażyć się w interesujące i stylowe akcesoria, które z pewnością będą stanowić pomysłowe uzupełnienie niejednej stylizacji. Zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu naszych klientek, dlatego upewniliśmy się, że każdy z elementów odzieży dla kobiet z konopi w naszym asortymencie to produkt wyróżniający się zarówno designerskim wzornictwem, jak i starannym oraz solidnym wykonaniem. Serdecznie zachęcamy więc do bliższego zapoznania się z poszczególnymi pozycjami w naszej ofercie – z pewnością znajdziecie wśród nich interesujące pomysły na nowe, modowe kreacje!