Zapalniczki i Popielniczki

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Zapalniczki i Popielniczki

Zapalniczki i Popielniczki to niezbędne dla palaczy, przenośne urządzenia i to nie ulega żadnej wątpliwości, dlatego oferta SidBank zdecydowanie nie byłaby kompletna, gdyby zabrakło w niej takiego asortymentu. W końcu zapalniczka służy do tworzenia płomienia, którym możemy podpalić materiał roślinny. W sidbank.pl znajdziesz m.in zapalniczki Clipper z ciekawymi motywami dotyczącymi marihuany. Oferujemy również legendarne zapalniczki benzynowe firmy Zippo. 

Bez względu na to, jakie masz wymagania względem swojej wymarzonej zapalniczki jest naprawdę duża szansa, że takie akcesorium znajdziesz właśnie w tej kategorii. Dobierz odpowiednią do swojego ulubionego sposobu palenia oraz z grafiką pasującą do Twojego stylu! Ponieważ zapalniczka to konieczny gadżet. 

Zapalniczki i popielniczki – takie, jak lubisz!

Oprócz zapalniczek, w tej ofercie znalazło się miejsce na inne, niemniej istotne akcesoria dla palacza. Popielniczki – bo o nich mowa, to pojemniki na popiół z papierosów, cygar lub skrętów. Wykonane są z materiału ognioodpornego, takiego jak szkło, żaroodporne tworzywo sztuczne, ceramika, metal lub kamień dlatego są bezpieczne. Niezbędny produkt w miejscu, gdzie pali się zioła, który pozwoli zachować czystość i porządek.

Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak serdecznie zachęcić do przejrzenia naszej interesującej oferty i wybrania pośród niej dokładnie takich gadżetów, jakie spełniają Twoje oczekiwania. Przy okazji warto przypomnieć, że zarówno zapalniczki, jak i popielniczki to fajny pomysł na zawsze trafiony prezent dla palacza.