Zapalniczki i Popielniczki

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Palenie ziół odpręża. Aby móc przystąpić do tej czynności, niezbędne jest posiadanie suszu, bibułek oraz zapalniczki i popielniczki. W naszym sklepie mamy duży wybór różnych produktów konopnych oraz akcesoriów do palenia marihuany. Niezawodne zapalniczki zadowolą każdego palacza.

Zakup dobrej zapalniczki to inwestycja na wiele lat. Powinna działać nawet przy dużym wietrze lub innych niesprzyjających warunkach pogodowych. Oferujemy duży wybór różnorodnych zapalniczek, dobrych jakościowo oraz w atrakcyjnych cenach. Wystarczy wybrać model odpowiedni do indywidualnych preferencji.

Zapalniczki dostępne w naszym sklepie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszy się zapalniczka Clipper Clasic. Jej płomień zwiększa się po ustawieniu pod kątem. Zawiera najczystszy gaz. To topowa marka wśród zapalniczek gazowych, charakteryzujących się bardzo dobra wytrzymałością i wymiennymi elementami. Zapalniczki Clipper ozdobione są ciekawą grafiką nawiązującą do konopi. Oprócz zapalniczek tradycyjnych w ofercie naszego sklepu mamy zapalniczki żarowe, z płomieniem o bardzo wysokiej temperaturze. Produkt ten można napełniać gazem, co znaczy, że jest to zapalniczka wielokrotnego użytku. Idealnie zapalą każdy rodzaj skręta oraz wodne fajki i waporyzatory.

Dla koneserów ziół możemy zaproponować zapalniczkę samochodową, która do złudzenia przypomina jej odpowiednik 12-Voltowy, znajdujący się w wielu autach. Pasuje do każdego zasilacza samochodowego. Ciekawym produktem jest zapalniczka słoneczna, która wykorzystuje promienie słońca do odpalenia papierosa. To oryginalny i przydatny gadżet, który działa w każdych warunkach pogodowych.

Popielniczki dla palaczy ziół

Popielniczka to prosty i niezbędny gadżet każdego palacza. Wykonana z dobrych gatunkowo materiałów i ozdobiona ciekawą grafiką wzbudzi zainteresowanie wielu osób. Klasyką wśród koneserów palenia jest popielniczka Amsterdam. To produkt ozdobiony w nietuzinkowy, wyróżnia się na tle innych zapalniczek. Wykonana jest z ceramiki, więc posłuży przez długie lata.

Każda z popielniczek dostępnych w naszym sklepie jest wyprodukowana z wysokiej jakości materiałów, w bardzo atrakcyjnych cenach. To produkty ceramiczne, więc spełniają swoje funkcje przez wiele lat. Dla osób lubiących gadżety ciekawym rozwiązaniem jest popielniczka w kształcie piłeczki golfowej. To idealny produkt na prezent dla każdego palacza.

Ceramiczne popielniczki są łatwe w utrzymaniu czystości. W przeciwieństwie do metalowych produktów można je myć pod bieżącą wodą lub nawet w zmywarce. W trosce o porządek i komfortowe palenie warto wyposażyć się w kilka popielniczek. Oferujemy ciekawe egzemplarze, sprawdzające się w każdych okolicznościach. Standardowe i unikalne wzory zainteresują niejednego palacza.

Prawdziwi koneserzy suszu nie zasiadają do palenia bez odpowiednich akcesoriów. Zarówno zapalniczka, jak i popielniczka są niezbędnymi elementami podczas palenia papierosów lub jointa. Kultura palenia jest bardzo ważnym aspektem. Każdy niedopałek powinien znaleźć się w popielniczce. Dzięki designerskim produktom, które mamy w ofercie naszego sklepu, można delektować się paleniem suszu. Każdy znajdzie odpowiednią dla siebie zapalniczkę lub popielniczkę.