Nasiona marihuany półautomatyczne (Fast Version)

Przeznaczenie nasion
Producent
Zawartość THC
Czas kwitnienia
Wielkość plonu
Gatunki
Genotyp
Zdobywcy pucharów
Amerykańska genetyka
Odmiany purpurowe
Dla początkujących
Zawartość CBD
Medyczna odmiana
Wielkość rośliny
Zbiory Outdoor
Metody uprawy
Płeć
Nasiona hurt

Pokaż cały filtr

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 19

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 19

Nasiona Fast Version to nowe szczepy konopi z szybko rosnącymi wersjami roślin, przeznaczone do wegetacji w zimnych klimatach. Są dostępne na rynku od około dziesięciu lat i zdobywają coraz większą popularność. Linia fast version łączy w sobie siłę działania odmian o wysokiej ekspozycji z szybkim wzrostem kwitnących roślin. Niektóre odmiany fast version są gotowe do zbiorów już po 6 tygodniach, przy hodowaniu ich w pomieszczeniu. Natomiast w przypadku uprawy na wolnym powietrzu, pierwsze zbiory pojawiają się około 1-2 tygodni wcześniej w porównaniu do oryginalnych wersji nasion.

Zalety uprawy półautomatów

Automatycznie kwitnące odmiany roślin zyskały uznanie hodowców na całym świecie. Ich główną zaletą jest prostota w uprawie oraz łatwa dostępność nasion. Kwitną niezależnie od tego, jak długo miały dostęp do światła sztucznego lub naturalnego.

Ponadto uprawy z wykorzystaniem nasion pełnosezonowych zapewniają możliwość zachowania na czas nieokreślony klonów każdej rośliny. Takie konopie mogą być rozmnażane poprzez pobieranie klonów z rośliny, z nasion lub z rośliny-matki.

Dzięki krótszemu okresowi kwitnienia stosuje się mniej składników odżywczych oraz oszczędza się zużycie energii elektrycznej. Uprawa z nasion fast version jest więc ekonomicznym procesem. Zbiory następują kilka tygodni wcześniej niż w tradycyjnych uprawach, co wpływa także na krótszy czas poświęcany opiece nad roślinami.

Nasiona fast version wykazują dużą stabilność, co jest bardzo istotną i poszukiwaną cechą przez wielu hodowców. Charakteryzują się znacznie szybszym procesem uprawy niż oryginalne odmiany fotoperiodyczne. Nasiona półautomatyczne stanowią więc połączenie zalet wielu odmian. To rozwiązanie, które zyskuje coraz większe zainteresowanie.

Wybór półautomatów

Podczas wyboru półautomatów warto zwrócić uwagę na ich kluczowe cechy. Najważniejsza jest moc wyrażona procentową zawartością kannabinoidów (THC i CBD). Istotną kwestię stanowi też plenność, czyli wysokość uzyskiwanego plonu oraz czas kwitnienia i przeznaczenie (hodowla w pomieszczenie czy na zewnątrz). Popularne i często kupowane są nasiona, które nie potrzebują zmiany cyklu oświetlenia, ale w konsekwencji odznaczają się mniejszą wydajnością.

W ofercie przedstawiamy różne odmiany nasion fast version. Wśród znanych i cenionych półautomatów warto wskazać Gorilla Sherbet F1, Black Jack F1, Cream Mandarine F1 i wiele innych. Wszystkie odmiany fast version są wydajne i bardzo szybko wegetują. Mają najlepsze geny pożądane przez hodowców na całym świecie. Satysfakcja z zakupów jest więc gwarantowana.

Nasiona konopi są pakowane w naszym sklepie w odpowiednie opakowania, dzięki czemu nie tracą zdolności do kiełkowania. W ten sposób ograniczamy potencjalne straty i poprawiamy efektywność produkcji. Nie trzeba długo czekać na rozpoczęcie hodowli i pierwsze zbiory. To dodatkowe korzyści, które szybko się zwracają. Z tego powodu na półautomaty stawia tak wielu hodowców.

Więcej informacji o półautomatach możecie przeczytać TUTAJ

FAQ

Ile rosną półautomaty?

Nasiona Fast Version to nowa linia szczepów konopi, które charakteryzują się szybkim wzrostem i zostały stworzone specjalnie z myślą o klimatach o niższych temperaturach. Są one dostępne na rynku od około dziesięciu lat i zdobywają coraz większą popularność. Odmiany Fast Version łączą w sobie moc i właściwości odmian o wysokim potencjale, oferując jednocześnie szybki czas kwitnienia.