Koszulki

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Koszulki w naszej ofercie to przede wszystkim pełen wachlarz koszulek sygnowanych logiem Wolne Konopie. Posiadamy nowe modele w trzech kolorach: czarnym, białym oraz szarym (melanż). Polecamy również koszulki marki PLANT. Just The Nature, Matka Zielna czy Spliff to wspaniałe modele o tematyce legalizacyjnej, które możecie nabyć w naszym sklepie. Stale staramy się rozwijać ten dział, aby znajdowały się w nim t-shirty edukacyjne o tematyce legalizacyjnej.

Materiał konopny jest jednym z najsolidniejszych i najtrwalszych na rynku. Ubrania uszyte z konopi siewnych są niezwykle wygodne i dobrze układają się na ciele. Z czasem rynek odzieży konopnej staje się coraz ważniejszą gałęzią na ogólnym rynku konopnym.

Koszulki damskie z konopi dla wymagających klientek

Warto zatem uzupełnić swoją szafę o produkty, których jakość, trwałość oraz komfort spełniają najwyższe standardy! Jako wyspecjalizowany sklep z produktami konopnymi, nie mogliśmy pominąć ubrań, które stanowią doskonały dodatek do garderoby każdej entuzjastki konopi, która nie wstydzi się swojej pasji! Szeroki wybór nadruków i zróżnicowane projekty sprawiają, że dostępne u nas koszulki damskie z konopi przypadną do gustu niemal każdemu! Czas zatem sięgnąć po produkty, których jakość i staranne wykonanie z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagające klientki. Ponadto, duży nacisk kładziemy również na przystępność, dzięki czemu za produkty te wcale nie trzeba przepłacać – jest to atrakcyjna oferta dla każdej modnej fanki konopi!