Muzyka

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Muzyka ! Sidbank wspiera artystów

Każda przyjemność daje jeszcze więcej radości, gdy odbywa się przy akompaniamencie solidnego kawałka muzyki. Nie zapomnieliśmy i o tej kwestii, dlatego właśnie w kategorii Muzyka znajdziesz wyjątkowe produkcje zaprzyjaźnionych z nami artystów. Do tej pory pomogliśmy wydać im kilka albumów muzycznych, a niektóre z nich możecie zdobyć właśnie tutaj. To wspaniała okazja, by nie tylko otworzyć swój umysł na nowe doznania muzyczne, ale też przy okazji przekazać trochę hajsu na prawdziwe talenty. Takie były nasze założenia i cieszymy się, że naprawdę spotykają się z fajnym odzewem ze strony klientów SidBanku.

Muzyka – idealna do palenia i nie tylko

Dlatego nie ma co się zastanawiać – już teraz sprawdź w serwisie YouTube (kliknij w pseudonim poniżej) ich twórczość i kup sobie na pamiątkę płytę CD wspierając tym samym twórców. Są to jednocześnie aktywiści konopni, a wśród ich twórczości znajdziecie również kawałki PropaGanjowe. Dwie pieczenie na jednym ogniu pomogą Ci upalić między innymi tak świetni artyści, jak obecni w tej kategorii:

Wielu uważa, że płyty CD odchodzą do lamusa. Wiemy jednak, że kompakt, który istnieje od 30 lat to klasyka. I każdy szanujący się słuchacz muzyki zawsze będzie ją cenił. My zdecydowanie należymy do osób, które szanują tę formę odsłuchu muzyki i zachęcamy serdecznie innych do brania z nas przykładu, bo naprawdę dźwięki puszczane z CD to nieprawdopodobnie i nieporównywalnie inny wymiar odbioru muzyki, którą warto się cieszyć i napawać. Nie wspominając już o samej przyjemności posiadania własnej kolekcji albumów muzycznych ulubionych artystów. Jest powód i do lansu i do baunsu!