Terpeny

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Terpeny to wyjątkowe substancje

W naszej ofercie znalazło się również miejsce na terpeny, czyli substancje dobrze znane doświadczonym palaczom, ale niekoniecznie w pełni zrozumiałe dla tych początkujących. Dlatego pokrótce wyjaśniamy: Terpeny to związki chemiczne zawarte w konopiach, które nadają roślinom zapachu, ale również smaku i koloru. Posiadają intensywny, zniewalający aromat, dzięki czemu będziesz mógł poczuć prawdziwy zapach marihuany, a nawet jej konkretnych odmian.

Terpeny w ofercie – co to takiego terpen?

Warto wiedzieć, iż terpeny w naturze wydzielane są przez te same gruczoły, które wytwarzają kannabinoidy, takie jak THC i CBD. Sprzedawane w naszej ofercie terpeny to nic innego jak niesamowicie aromatyczne olejki, które nadają odmianom ziół charakterystyczne smaki i zapachy, takie jak cytrusy, jagody, mięta i sosna. Z całą pewnością każdy palacz jest w stanie znaleźć wersję dopasowaną do swojego gustu. Różnice między nimi mogą być subtelne, ale zdecydowanie mogą nadać dużej głębi sztuce ogrodniczej i rozpoznawalności poszczególnych odmian konopi. Warto więc przekonać się o tym samemu, a przy okazji przenieść przyjemność palenia na wyższy, dotąd nieznany poziom. Tym bardziej, że mogą również zwiększać wartość terapeutyczną marihuany w oparciu o ich unikalne właściwości lecznicze, a to jest już walor, do którego chyba nikogo nie trzeba przekonywać.

Zatem serdecznie zapraszamy do odkrywania korzyści, jakie niosą terpeny – w naszej ofercie dostępne w naprawdę wyselekcjonowanej ofercie i iście atrakcyjnych cenach. Jakieś pytania? Śmiało, zapraszamy do kontaktu z nami!