Schowki

Pokaż filtry

Wyświetlanie 1–24 z 25 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlanie 1–24 z 25 wyników

Strzeż swoich skarbów

Jeśli chcesz skutecznie ukryć swoje wartościowe przedmioty sprawdź koniecznie dostępne u nas Schowki! Sprytne przedmioty wyglądają jak produkty codziennego użytku, jednak kryją w sobie tajemnicę. A dokładnie – skryją twoje tajemnice! Te niepozorne butelki i termometry zatrzymują zdradliwy zapach w środku, a ciekawskim utrudniają odnalezienie zawartości.  W takiej skrytce możesz ukryć susz przed dziećmi oraz niepożądanymi oczami ciekawskich. W naszej ofercie znajdziesz liczne schowki, które imitują m.in. śrubę lub puszkę napoju. To ciekawe rozwiązanie na pewno Ci się spodoba! Pamiętaj! Zawsze warto skorzystać z każdej formy ubezpieczenia. Schowek nie raz może Cię uchronić przed wtopą. Dlatego warto zaopatrzyć się w ten funkcjonalny gadżet!

Wiedząc o tym, że każdy nasz klient to absolutny indywidualista, zadbaliśmy o to, by w bogatej ofercie schowków nie zabrakło równie różnorodnych rozwiązań. To pozwala nam upewnić się, że bez względu na to, jakie schowki Cię interesują – znajdziesz je u nas. Nie poprzestajemy jednak na tym, ale badając potrzeby naszych odbiorców, wciąż aktualizujemy asortyment o coraz to nowsze i sprytniejsze propozycje, które będą niezastąpione w wielu stresujących sytuacjach. Właściwie dzięki naszym schowkom można mieć pewność, że te sytuacje będą o wiele mniej stresujące.

Nie przedłużając – zachęcamy do tego, by już teraz rzucić okiem na wszystko, co przygotowaliśmy. Bez względu na to, czy chodzi o puszki, butelki czy gaśnice – odnajdziesz u nas dokładnie takie schowki, jakie pasują do Twojego stylu życia, potrzeb i osobowości. Wszystkie doskonale symulują przedmiot, którym mają być w oczach osób postronnych, a Ty będziesz spokojniejszy wiedząc, że Twoje tajemnice nie wyjdą na światło dzienne!

Internauci szukali również: majtki marihuana, schowek, schowki, ukryty schowek