Schowki

Pokaż filtry

Wyświetlanie 1–24 z 27 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlanie 1–24 z 27 wyników

W naszym sklepie znajdziesz wszystko, czego potrzebuje palacz. Niezależnie od ulubionej formy palenia suszu oferujemy akcesoria, które przydadzą się do komfortowego relaksu podczas zażywania ziół.

Przedstawiamy bogatą ofertę schowków do suszu. To różnego rodzaju przedmioty, w których można umieścić suszone zioła. Wyglądem do złudzenia przypominają tradycyjne rzeczy, których używasz w codziennym życiu.

Schowki do ziół dostępne w naszym sklepie

Wysokiej klasy schowki, które mamy w ofercie naszego sklepu, odporne są na zapachy oraz pochłaniają wszelkie wstrząsy. Niektóre modele wyposażone są w zamek szyfrowy lub można je zamykać na kluczyk. Dobry schowek na marihuanę powinien mieć niezawodną pokrywę, która nigdy nie otworzy się samoczynnie. Oferowane przez nas pojemniki są szczelne, dzięki czemu nie wydostaje się z nich zapach ziół.

Każdy schowek jest dyskretny. W pojemniku w kształcie szczotki do włosów można ukryć wiele cennych przedmiotów. Ciekawym rozwiązaniem jest gadżet przypominający gaśnicę lub zapalniczkę. Można je umieścić w samochodzie. To skuteczny sposób na schowanie zioła bez niepotrzebnego zwracania na siebie uwagi.

Zadbaliśmy o to, aby każdy klient znalazł u nas schowek, który będzie spełniał jego oczekiwania. Stale aktualizujemy swój asortyment o coraz nowsze rozwiązania chowania suszu. Proponujemy zakup różnego rodzaju puszek, które przypominają wyglądem znane i lubiane napoje. Palaczom, którzy chowają się w łazienkach podczas palenia, możemy zaoferować schowek w kształcie szczotki do WC. Jest to przedmiot wykonany bardzo realistycznie, więc nikt nie będzie podejrzewać, że może w nim znajdować się cenny susz.

Intymne schowki

Osobom, które noszą zioła przy sobie, proponujemy bieliznę ze specjalnymi schowkami. Jest to najbardziej tajne miejsce do schowania suszu i nie tylko. Sprzedajemy majtki damskie i męskie w różnych rozmiarach ze skrytką. Można je prać, więc posłużą na lata.

Bez względu na wybrany rodzaj schowka zapewniamy, że są to przedmioty trwały i skutecznie blokują wydostawanie się zapachu ziół z ich wnętrza. Dokładnie symulują rzeczy, których używasz w codziennym życiu, więc nikt nie zwróci na nie szczególnej uwagi. W takiej skrytce schowasz susz przed dziećmi oraz innymi ciekawskimi osobami. Gadżety te wykonane są z wysokiej jakości materiałów, z dbałością o każdy szczegół. Nie wzbudzają podejrzeń i są wystarczająco pojemne.

Torba blokująca sygnał – praktyczny gadżet

Ciekawym i nowym schowkiem jest torba blokująca sygnał. Można w niej umieścić wszystkie urządzenia, które wysyłają fale. To różnego rodzaju telefony komórkowe, aparaty cyfrowe, GPS oraz inne elektryczne przedmioty. Torba ta wykonana jest nanomateriałów i chroni twoją prywatność. Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy wydobywający się sygnał z urządzenia umieszczonego w tej torbie zostanie zablokowany. Torbę można nosić przy sobie, zostawić w domu lub umieścić w samochodzie.