Lufki i Fajki

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Lufki i fajki do palenia suszu są podstawowymi akcesoriami każdego smakosza ziół. Charakteryzują się kompaktowymi rozmiarami oraz występują w różnych kolorach, kształtach i z dodatkowym wyposażeniem.

Lufka to szklana, metalowa, drewniana lub ceramiczna rurka, w której umieszczę się susz lub wybraną mieszankę ziół. Z jednej strony jest ustnik, który służy do palenia. Zastosowanie lufki uniemożliwia przyklejanie się bibułki do ust palacza. Minimalizuje także osadzanie się nieprzyjemnego zapachu na dłoniach. Palenie z lufki odbywa się poprzez podpalenie cybucha płomieniem zapalniczki i wdychaniu wyprodukowanych oparów przez ustnik.

Lufki dostępne w naszym sklepie

W konopnych kręgach lufka postrzegana jest jako szybka forma zapalenia niewielkiej ilości suszu. To produkt, który dostępny jest w naszym sklepie w wielu wzorach, kolorach i w różnorodnym wykonaniu. Szklana lufka z logo Wolne Konopie to bardzo praktyczny przedmiot, wyprodukowany w Polsce z żaroodpornego szkła borokrzemowego. To klasyka wśród palaczy ziół. W lufce tej wbudowane są drobne kuleczki filtrujące. Dzięki temu dym staje się łagodniejszy i mniej gryzie w gardło. Resztki popiołu i suszu nie mają możliwości przedostania się do organizmu. Prosty i zwężony cybuch z blokadą czynią ją bardzo wygodną i poręczną.

Dla urozmaicenia naszych akcesoriów wprowadziliśmy do oferty sklepu szklaną lufkę w kształcie zielonego ogórka. To śmieszny i jednocześnie praktyczny produkt, który ułatwia szybkie zapalenie marihuany. W lufce zużywa się mniej suszu niż podczas zwijania tradycyjnych skrętów. Jest prosta w użytkowaniu, wielorazowa oraz idealna na solowe palenie. Ponadto susz umieszczany w lufce nie musi być wcześniej zmielony. Oferujemy lufki w wielu wersjach, dzięki czemu możesz dobrać odpowiedni produkt do swoich preferencji.

Fajki wodne w wielu odsłonach

Rodzajem fajki wodnej jest bongo, które służy do filtracji wodnej podczas korzystania z różnego rodzaju ziół. To bardzo popularna metoda na całym świecie. Szczególnie cenią ją sobie wielbiciele waporyzacji. Bongo daje gładką i delikatną parę, doskonale nawilżoną i optymalnie schłodzoną.

Wybór odpowiedniej fajki nie jest zbyt skomplikowanym zadaniem. Należy tylko określić swoje oczekiwania i budżet oraz skorzystać z oferty naszego sklepu. Szklane bongo w kształcie kolorowej butelki, z gumową rurą spustową i metalowym ustnikiem będzie doskonałym wyborem. To produkty wysokiej jakości i w atrakcyjnej cenie.

Korzystanie z fajek wodnych daje lepsze efekty zażywania suszu niż palenie jointa. Pozwala na zaciągnięcie się większą ilością dymu, który przedostaje się do organizmu odpowiednio schłodzony, więc mniej drażliwy dla płuc. Wykorzystując technologiczny dzisiejsze bonga mogą zmaksymalizować i ulepszyć sesje palenia suszu. Ważne jest utrzymanie fajki wodnej w czystości, aby zapewnić najlepszą możliwie filtrację i chłodzenie. Szklane bongo gwarantuje czysty smak pary i łatwo się czyści. W naszym sklepie znajdziesz wiele produktów tego typu – zapraszamy do zapoznania się z aktualnym asortymentem.