Lufki i Fajki

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Lufki i fajki

Lufki i fajki to najstarszy, najpopularniejszy i najłatwiejszy sposób używania marihuany. Składają się zwykle z ustnika (rurki, trzymanej w ustach) i główki (komory spalania), połączonej z ustnikiem przez cybuch (miskę). Są idealnym wyborem dla wszystkich fanów palenia, którzy chcą zrobić to w oryginalnym stylu. Odpowiedzą na oczekiwania zarówno doświadczonych palaczy, jak i tych, którzy dopiero poznają klimat.

Różnorodność

Występują w różnych formach i zrobione są z różnych materiałów. Są to często wyroby szklane, metalowe czy drewniane. Są to małe podręczne urządzenia do palenia ziół, szeroko dostępne. Ich cena jest przystępna, a wybór bardzo duży dlatego każdy znajdzie odpowiednią do swoich potrzeb.

Zachęcamy do tego, by na spokojnie przejrzeć oferowane przez nas lufki i fajki, a w razie jakichkolwiek wątpliwości co do wyboru – zawsze można się z nami skontaktować i z chęcią pomożemy w podjęciu decyzji.

Jak użyć?

Aby użyć fajki lub lufki należy włożyć materiał do tzw. miski, cybucha, podpalić go i zaciągnąć się.

Lufki Wolne Konopie

Wyjątkowa kolekcja lufek sygnowanych logiem Wolne Konopie to pozycja w naszej ofercie szczególnie warta uwagi dlatego sprawdź ją koniecznie! Wykonano je z solidnego szkła oraz z wyjątkową precyzją. Niepowtarzalny gadżet do Twojej kolekcji! Świetnie też nadają się na prezent dla ziomka, lub innej bliskiej osoby, która ceni sobie taką klasykę, jaką są lufki i fajki.

Internauci szukali również: fajka do marihuany, lufki, lufki sklep, szklane lufki, lufke