Dabbing

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Koncentrat

W skrócie, dabbing to wdychanie pary wysoko skoncentrowanych mikstur z zawartością kannabinoidów. Wysokość THC często wynosi 75% + i charakteryzuje się czystością, o której „zwykły” hasz mógł tylko pomarzyć.

Wystarczy zaledwie odrobina, aby wprowadzić się w stan głębokiego relaksu? Potrzebujesz koncentratu, fajki wodnej z cybuchem do dabu, zapalniczki żarowej i tego, co powszechnie określa się jako pogrzebacz. To urządzenie jest po prostu aparatem stworzonym specjalnie do zażywania żywicy.

Co to jest Dabbing?

Używanie koncentratów konopnych nie jest tak naprawdę czymś nowym, ale ostatnimi czasy pojawił się spory szum wokół nowych rodzajów koncentratów. Substancje te pojawiają się w wielu postaciach i często noszą nazwy takie jak olej, wosk, budder, BHO. Zainteresowanie dabbingiem znacznie wzrosło, szczególnie w regionach, w których konopie indyjskie są legalne. W aptekach można teraz podziwiać równie imponujący zestaw dabów, jak w przypadku kwiatów.

Rok 2012 jest często postrzegany jako rok, w którym koncentraty naprawdę się rozwinęły i od tego czasu powoli dominują rynek. Niektórzy twierdzą, że jest to kwantowy krok naprzód w ewolucji stonerów i że dabbing jest zdrowszą alternatywą dla palenia, ponieważ nie wdychasz butanu z zapalniczki ani nie dymisz z materiału roślinnego – tylko pary z koncentratu.