Dabbing

Pokaż filtry

Wyświetlanie jednego wyniku

Pokaż filtry

Wyświetlanie jednego wyniku

Aby możliwe było uzyskanie pary wysoko skoncentrowanych mikstur z zawartością kannabinoidów, konieczne jest zastosowanie odpowiednich akcesoriów. Do dabbingu niezbędne są m.in. zapalniczki żarowe, gwoździe, pogrzebacze i silikonowe pojemniki. Przyda się też fajka wodna oraz sam koncentrat, bez którego niemożliwe jest przeprowadzenie dabbingu. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wszystkie niezbędne produkty tego typu. Pozwalają one na komfortowe przeprowadzenie dabbingu, zgodnie ze sztuką. Dzięki nim możliwe jest wydobycie z koncentratu wszystkich cennych składników w formie aromatycznej pary.

Funkcjonalne akcesoria do dabbingu

W naszym sklepie znajdziesz akcesoria do dabbingu wysokiej jakości. Zostały one wykonane w taki sposób, by zapewniać jak największy komfort użytkowania. Mowa tu m.in. o pojemniczkach na oleje, woski i inne formy koncentratu. Wewnątrz wyłożono je silikonem, do którego nie przylegają substancje kleiste. Pozwala to na znacznie łatwiejsze wyjmowanie koncentratu, bez utraty jego śladowych ilości.

Nasze produkty są również odporne na uszkodzenia. Można zabrać je ze sobą w dowolne miejsce, nie martwiąc się o ich stan. Takie akcesoria muszą być odporne na działanie wysokich temperatur. Pozwalają one na bezpieczne wykorzystywanie nawet w 450 stopniach Celsjusza.

Nie można zapominać również o funkcjonalności samych zapalniczek. Wyposażono je w pojemnik na gaz, który można łatwo naładować ponownie. To produkty wielokrotnego użytku. Są one ekologiczne i ekonomiczne. Pozwalają na zabranie ze sobą w dowolne miejsce i korzystanie zgodnie z aktualnymi potrzebami. Oferujemy produkty kompaktowe i uniwersalne. Większość z nich zmieści się w kieszeni lub torebce – są nie większe niż kilka centymetrów.

Wytrzymałe akcesoria do dabbingu

Akcesoria do dabbingu muszą być odporne nie tylko na działanie wysokich temperatur. Nasze produkty powstają w taki sposób, by nie ulegały one uszkodzeniu nawet po przypadkowym upadku. Gwoździe wykonano m.in. z tytanu. Jest on bardziej trwały niż szkło czy połączenie boru z krzemem. Taki surowiec pozwala również na rozgrzanie do znacznie wyższych temperatur. To dobry wybór dla osób, które preferują dabbing przy wyższej temperaturze waporyzacji. Akcesoria te przetrwają długi czas, pełniąc swoją funkcję bez najmniejszych problemów.

Szeroki wybór akcesoriów do dabbingu

W naszym sklepie znajdziesz akcesoria do dabbingu w wielu odsłonach. To produkty funkcjonalne, niewielkie i wytrzymałe. Pozwalają one na rozgrzewanie koncentratów do bardzo wysokich temperatur, w których wydzielają one parę. Takie produkty z powodzeniem przetrwają wiele lat intensywnej eksploatacji. Ich jakość wykonania i zastosowanie nowoczesnych rozwiązań sprawiają, że wyroby te sprawdzą się nawet u najbardziej wymagających użytkowników. To świetny wybór również na prezent dla miłośnika waporyzacji. Nasze akcesoria do dabbingu występują w wielu wariantach kolorystycznych czy rozmiarach. W razie wątpliwości z chęcią pomożemy Ci wybrać odpowiedni wariant do swoich potrzeb.