Automatyczne

Przeznaczenie nasion
Producent
Zawartość THC
Czas kwitnienia
Wielkość plonu
Gatunki
Genotyp
Zdobywcy pucharów
Amerykańska genetyka
Odmiany purpurowe
Dla początkujących
Zawartość CBD
Medyczna odmiana
Wielkość rośliny
Zbiory Outdoor
Metody uprawy
Płeć
Nasiona hurt

Pokaż cały filtr

Pokaż filtry

Wyświetlanie 1–24 z 486 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlanie 1–24 z 486 wyników

Nasiona automatyczne

Nasiona automatyczne  samo-zakwitające z tzw. autofloweringiem. Nasiona autoflow przeszły zaskakującą i szybką ewolucję, która wyniosła je na szczyt popularności. Coraz więcej producentów nasion konopi tworzy szybkie, dyskretne i dobre jakościowo odmiany automatycznie kwitnące. Charakteryzują się tym, że nie są zależne od fotoperiodu, czyli od zmiany długości dnia.

Różnica między szczepami samo-zakwitającymi a pełnosezonowymi

Zdecydowana większość odmian konopi jest zależna od fotoperiodu i u tych szczepów kwitnienie rozpoczyna się, gdy nadejdą krótsze dni i dłuższe noce. Ich początek kwitnienia jest określany i regulowany właśnie przez fotoperiod. Dzięki temu w uprawach wewnętrznych hodowcy konopi mogą regulować fotoperiod i utrzymywać fazę wegetatywną, w której rośliny można bez końca utrzymywać przy pomocy sztucznego światła, tworząc długie dni i krótkie noce.
Z drugiej strony, „automaty” zaczynają kwitnąć w zależności od wieku. Szczepy automatyczne, które oferujemy z reguły zaczynają ten proces w 3 tygodniu wzrostu, licząc od pojawienia się liści. Zwykle dzieje się to, gdy rośliny rozwijają trzecie lub czwarte piętro. Z tego powodu można je uprawiać o prawie każdej porze roku. Odmiany tego typu kwitną szybko, bo wiele z nich gotowa jest do zbioru po dwóch miesiącach uprawy.

Nasiona marihuany autoflow – dopasowane do potrzeb

Znając i rozumiejąc różnice między autoflow a innymi nasionami znajdującymi się w naszej ofercie, nie można zapominać, iż w tej grupie propozycji również są pewne parametry i niuanse, które różnicują poszczególne nasiona między sobą. Stąd serdecznie zachęcamy Państwa do skorzystania z bogato przygotowanych filtrów wyszukiwania, które z pewnością ułatwią ostateczny wybór.

Wśród licznych filtrów wyszukiwania, jakie dla Państwa przygotowaliśmy – można znaleźć między innymi możliwość zdecydowania, o jakiej wielkości plonu się myśli, czy też jakiego genotypu się szuka. Przy tym wszystkim warto pamiętać, że jako znawcy nasion marihuany autoflow z chęcią podzielimy się z Państwem naszą wiedzą i doświadczeniem. 

Warto więc skorzystać z możliwości skontaktowania się z nami i zadawania pytań. Z chęcią odpowiemy na wszystkie – skrupulatnie i rzeczowo, aby mieć pewność, że każdy nasz klient będzie w pełni zadowolony z dokonanych u nas zakupów. Zapraszamy.

Internauci szukali również: nasiona autoflowering, nasiona automatyczne, nasiona autoflow