Automatyczne

Przeznaczenie nasion
Producent
Zawartość THC
Czas kwitnienia
Wielkość plonu
Gatunki
Genotyp
Zdobywcy pucharów
Amerykańska genetyka
Odmiany purpurowe
Dla początkujących
Zawartość CBD
Medyczna odmiana
Wielkość rośliny
Zbiory Outdoor
Metody uprawy
Płeć
Nasiona hurt

Pokaż cały filtr

Pokaż filtry

Wyświetlanie 1–24 z 442 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlanie 1–24 z 442 wyników

Nasiona konopi autoflow, czyli automaty, są cenione na całym świecie przez kolekcjonerów i hodowców. Wszystkie odmiany konopi wymagają światła do wzrostu. Jednak nasiona automatyczne są bardziej tolerancyjne na brak optymalnych warunków i znoszą wiele niedogodności.

Wśród nasion automatycznych konopi dostępne są produkty indoor i outdoor. Konopie mogą rosnąć w pomieszczeniu, gdzie hodowcy łatwiej uzyskują konkretne parametry świetlne i w ten sposób zarządzają uprawą. Nasiona, które są przystosowane do kiełkowania w warunkach panujących na zewnątrz, lepiej reagują na zmienność kaprysy pogody.

Nasiona konopi autoflow dostępne w naszym sklepie

W naszej ofercie dostępne są najlepsze nasiona w kategorii autoflowering. To starannie wybrane i renomowane automaty do sprawdzonych producentów. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby w naszym sklepie znalazły się różnorodne i egzotyczne okazy. Przygotowaliśmy kategorię nasion automatycznych z możliwością wyboru wielkości plonów i genotypu. Oprócz najnowszych odmian nasion automatycznych mamy w swojej ofercie legendarne nasiona Lowryder, uznawane za pierwsze nasiona marihuany autoflow.

Fenomen nasion automatycznych

Autoflowering oznacza umiejętność automatycznego zakwitania. Odmiany konopi, które mają tę cechę, zaczynają kwitnąć w określonym momencie swojego wzrostu, bez większego znaczenia na warunki oświetleniowe. Nie ma konieczności zmian cyklu oświetlenia pomiędzy fazą wzrostu i kwitnienia. Automaty najczęściej potrzebują jednego z trzech cykli światła na dobę, wykorzystując je w stu procentach. Dzięki temu cykl życia rośliny jest znacznie krótszy i wynosi od 60 do 80 dni, w zależności od odmiany nasion.

Nasiona marihuany automaty sprawdzają się wszędzie tam, gdzie lato jest krótkie, a naturalne światło zapewnione jest tylko przez kilka godzin. Przechodzą automatycznie od wzrostu wegetatywnego do etapu kwitnienia, bez konieczności eliminowania roślin męskich.

Automatyczne nasiona konopi to łatwy sposób na założenie własnej hodowli. Są łatwe w uprawie i pielęgnacji oraz nie potrzebują zbyt wiele uwagi. To popularne produkty wśród kolekcjonerskich odmian marihuany. W naszym sklepie mamy specjalnie wyselekcjonowane nasiona autoflow ze sprawdzonych odmian, posortowane w kategorie ułatwiające ich wybór. Polecamy takie odmiany, jak Cirtical, Amnesia, Blackberry i wiele innych.

Zalety nasion automatycznych

Największą zaletą nasion autoflow jest czas, w jakim się rozwijają. Okresy kwitnienia zależą od odmiany, a najdłuższy cykl trwa ponad dwa miesiące. Wspólna cechą wszystkich odmian autoflow są niewielkie rozmiary roślin. Uprawa jest więc nie tylko szybka, ale też dyskretna.

Nasiona automaty są najprostsze w uprawie wśród wszystkich nasion marihuany. Idealne do hodowania zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz. Nie są uzależnione od ilości światła, więc można je uprawiać praktycznie wszędzie.

Początkowo hodowcy byli niechętni i nieprzekonani do pierwszych nasion automatycznych. Jednak z biegiem czasu coraz częściej decydowali się na zakup tych nasion, z który można uzyskać najwyższej jakości plony. Pod względem okresu uprawy nasion konopi automatycznych to najlepsze produkty, których nie pokonają innego rodzaju nasiona marihuany.

FAQ

Czym są automatyczne nasiona marihuany?

Automatyczne nasiona marihuany, znane również jako nasiona automatycznie kwitnące, są specjalnym rodzajem nasion konopi, które kwitną automatycznie po osiągnięciu odpowiedniego wieku, niezależnie od długości dnia lub nocy.

Czy wszystkie nasiona automatyczne są feminizowane?

Tak, większość automatycznych nasion marihuany jest feminizowana, co oznacza, że prawie wszystkie rośliny, które wyrosną z tych nasion, będą żeńskie. Feminizowane nasiona są specjalnie wyselekcjonowane i manipulowane genetycznie, aby zapewnić wysoki poziom żeńskich cech w roślinach.

Jakie nasiona automatyczne wybrać?

Wybór nasion automatycznych marihuany zależy od twoich preferencji i potrzeb. Istnieje wiele odmian automatycznych nasion dostępnych na rynku, różniących się od siebie pod względem smaku, efektów, czasu kwitnienia, plonu i innych cech.