Detoksykacja organizmu

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 19

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 19

Chcąc oczyścić organizm ze śladów marihuany, warto zdecydować się na przerwę w stosowaniu . Dlatego w ofercie naszego sklepu dostępne są napoje oczyszczające z marihuany. To drinki detoksykujące, które wypłukują pozostałości THC.

Specjalne drinki, służące do oczyszczenia organizmu palacza, zawierają mieszankę ziół, aminokwasów oraz CBD. Rezultaty działania detoksykantów mogą się różnić, w zależności od spożytych kannabinoidów oraz organizmu człowieka. Niektórym wystarczy wypić pół butelki napoju, a inni potrzebują opróżnić całą zawartość.

W naszym sklepie dostępne są także kapsułki, które błyskawicznie usuwają toksyny z organizmu i działają przez 4-6 godzin. Poprawiają trawienie i oczyszczają z marihuany. Z usunięciem śladów na skórze, związanego ze spożyciem suszu konopnego, poradzi sobie cleaner spray, który działa natychmiast po użyciu i jest skuteczny do 30 minut. Można nim spryskać okolice głowy, ręce oraz rozpylić w ustach. Jego odpowiednikiem są chusteczki, nasączone specjalnym płynem, które usuwają ze skóry ślady palenia marihuany.

Ile czasu zostają w organizmie ślady zażywania marihuany?

CBD jest w pełni bezpieczne i legalne. Nie wzbudza więc żadnych obaw i nie ma po nim konieczności detoksykacji organizmu. Jednak THC pozostaje w organizmie człowieka i może stanowić poważny problem z prawnego punktu widzenia. Ślady zażycia marihuany pozostają w organizmie przez różny czas, w zależności od człowieka. We włosach można je znaleźć jeszcze przez około 90 dni, a w moczu nawet do około jednego miesiąca. We krwi utrzymują się do 36 godzin, a w ślinie do około dwóch dni.

To, jak długo pozostanie ślad zażywania marihuany w organizmie, zależy od częstotliwości i intensywności palenia suszu. Duże znaczenie ma też prowadzony tryb życia, dieta i nawyki żywieniowe. Najskuteczniejsza detoksykacja, dostępnymi u nas środkami, zależy od sprawnego działania funkcji oczyszczających wątrobę i nerki oraz od indywidualnych metabolicznych cech organizmu.

Dostępne w naszym sklepie suplementy w kapsułkach i płynach przyspieszają detoks THC. Podczas oczyszczania organizmu z marihuany należy pić dużo wody, zażywać witaminę C i węgiel aktywny oraz wyeliminować całkowicie kofeinę i tłuszcze na rzecz warzyw. Fizyczna aktywacja znacznie przyspieszy proces detoksykacji.

Detoks to proces

Detoks z THC to proces, który może przebiegać różnie, w zależności od organizmu człowieka. Taką terapię mogą też skutecznie wspierać nie tylko specjalne środki, które przyspieszają usuwanie toksyn, ale też olejki CBD. Stosowane doustnie kannabinoidy z olejków wyciszają i balansują emocjonalnie.

Testy antynarkotykowe potrafią wykryć zawartość pozostałości marihuany nawet po zaprzestaniu jej działania na układ nerwowy. Dlatego warto zażyć suplementy, które przyspieszą znacznie proces oczyszczenia organizmu. W naszym sklepie każdy znajdzie produkt odpowiedni dla siebie. To kapsułki lub płyny pozwalające zmniejszyć psychoaktywne działanie ziół oraz podgrzewacze syntetycznego moczu.