Odzież

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Odzież z konopi

Odzież z konopi oferowana przez nasz sklep to głównie ubrania sygnowane logiem stowarzyszenia Wolne Konopie. Kupując w ten sposób, wspierasz działalność na rzecz konopi w Polsce. Wolne Konopie prezentują najnowszy sort koszulek w trzech kolorach: czarnym, białym i szarym.

Wysokiej jakości odzież z konopi

W tym dziale znajdziesz także torby i plecaki z konopi. Plecaki dotarły do nas bezpośrednio z Nepalu i każdy z nich jest unikatem. W ofercie także oryginalne trampki z konopi. Ponadto posiadamy w ofercie ubrania i nakrycia głowy zaprzyjaźnionych producentów. Young Wear i Plant dostarczają świetnie wykończone bluzy. Polecamy także pasy do gitary wykonane z konopi. Warto zwrócić na ofertę koszulek edukacyjnych. Gorąco zapraszamy do działu odzież!

Wszystkie z tych elementów garderoby, rzecz jasna, wyróżniają się ponadprzeciętnie wysoką jakością. Są one wykonane z dużą dbałością o detale, a ich przemyślany fason zapewnia niezbędny komfort i swobodę. Świetnie nadadzą się one na interesujący podarunek dla innego entuzjasty konopi! 

Jak można się spodziewać, materiały, z których wykonana została dostępna u nas odzież z konopi, to tworzywa o najwyższej jakości, dlatego ubrania te z pewnością na długo zachowają swój piękny wygląd. Zachęcamy więc do bliższego zapoznania się z tym, co mamy do zaoferowania – wśród szerokiego wyboru krojów i kolorów, z pewnością każdy będzie miał okazję odszukać coś dla siebie. Co więcej, zapewniany zaskakująco przystępne i atrakcyjne ceny!

Internauci szukali również: bluza damska marihuana, bluza męska marihuana, konopia męska, koszulka marihuana, koszulki marihuana, marihuana ubrania, ubrania marihuana, ubrania z konopii, bluza z marihuaną damska