Kosmetyki

Pokaż filtry

Wyświetlanie 1–24 z 36 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlanie 1–24 z 36 wyników

Kosmetyki z konopi

Kosmetyki z konopi swoje właściwości zapewniają bogatej zawartości licznych substancji odżywczych, które doskonale oddziałują na skórę i włosy. Dzięki codziennej pielęgnacji znacznie poprawią ich kondycję. Ponadto wspomagają regenerację i leczenie w przypadku licznych problemów i chorób skóry. Konopie posiadają bardzo dużą zawartość niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6, liczne inne kwasy oraz witaminy, minerały, proteiny, aminokwasy, fosfolipidy, karoten i inne substancje czynne. Ponadto zawierają liczne kannabinole i kwasy kannabinoidowe, które doskonale sprawdzają się w pielęgnacji, ochronie i regeneracji skóry. Działają nie tylko odżywczo ale też przeciwzapalnie, przeciwgrzybiczo, antybakteryjnie.

Kosmetyki z konopi są ekologiczne, nie powodują alergii, nadają się do każdego rodzaju skóry oraz dla osób w każdym wieku. Dlatego i Ty sprawdź już dzisiaj ich skuteczność!

Skuteczne kosmetyki konopne od specjalistycznego sklepu

Piękna i jędrna skóra oraz silne, lśniące włosy są praktycznie na wyciągnięcie ręki – wystarczy, że skorzystasz z naszej wyjątkowej oferty, wyposażając się w produkty konopne o najwyższej jakości. Zadowolenie naszych klientów to dla nas priorytet, dlatego upewniliśmy się, że każdy z dostępnych u nas produktów wyróżnia się bardzo zdrowym składem, a jego wyjątkowe właściwości są wyraźnie odczuwalne. Decydując się na oferowane przez nas kosmetyki, możesz mieć absolutną pewność, że efekty pojawią się szybko i będą utrzymywały się długo! Co więcej, nasz asortyment dostępny jest w zaskakująco przystępnym przedziale cenowym – można robić u nas zakupy regularnie i nigdy nie przepłacać za nabyte produkty!