Bonga i akcesoria

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Bonga to fajki wodne do palenia marihuany, w których dym filtrowany jest przez znajdującą się w nich wodę. Dzięki temu następuje schłodzenie i częściowe oczyszczenie ze szkodliwych materiałów palonego suszu.

Bonga dostępne w ofercie naszego sklepu są wykonane z różnych materiałów, takich jak:

  • szkło,
  • akryl,
  • bambus,
  • metal,
  • silikon.

Bongo może występować w różnych kształtach i rozmiarach. Obok klasycznego modelu w kształcie tuby wykonanej ze szkła, oferujemy także bonga kolorowe, akrylowe, w różnych wzorach.

Bezpieczne palenie fajki wodnej

Fajki wodne występują w wielu wzorach. To sprawdzony, wysokiej klasy i certyfikowany sprzęt. Palenie bonga jest bezpieczniejsze dla organizmu i mniej szkodliwe niż zaciąganie się jointem. Bongo zostało wynalezione przez lekarza Hakami Abdula Fatah’a w VI wieku, który uważał, że dym tytoniowy staje się mniej drażniący po przefiltrowaniu go przez wodę. Dzięki temu jest on bezpieczniejszy dla palacza. Pogląd ten jest aktualny także w dzisiejszych czasach. Filtracja wodna jest skutecznym sposobem na ograniczenie szkodliwych związków, które przedostają się do płuc palacza. Woda schładza także dym, co ułatwia inhalację bez podrażniania dróg oddechowych.

Bonga w nowoczesnym wydaniu

Fajki wodne mają długa i bogatą historię. Nadal cieszą się niesłabnącą popularnością. Wiele kształtów, wzorów i udoskonaleń technicznych zachęcają do wypróbowania tych urządzeń.

W naszym asortymencie mamy designerskie bongo w kształcie maski. Jest ono wykonane z wysokiej jakości akrylu. To połączenie wyglądu klasycznej maski gazowej z fajką wodną. Dzięki regulowanym paskom pasuje na każdą głowę. Taka fajka jest ciekawym pomysłem na rozkręcenie imprezy.

Obok nietypowych modeli fajek wodnych proponujemy także zakup tradycyjnego bonga szklanego lub akrylowego. Są to tuby lub butelki z rurą spustową i ustnikiem. Klasyczne bongo, sygnowane logo Wolnych Konopii jest trwałe i odporne na uszkodzenia. Ma blokadę na lód i cybuch. Sprzedajemy bonga produkowane w Polsce przez sprawdzonych producentów.

Korzystanie z bonga

Każde nowe bongo powinno być oczyszczone przed pierwszym użyciem. Do tego celu wystarczy użyć wody i wypłukać fajkę. Po przygotowaniu urządzenia należy napełnić górną część cybucha suszem. Materiał przeznaczony do palenia nie powinien zawierać zanieczyszczeń. Musi on być rozdrobniony przy pomocy specjalnego młynka.

Po każdym użyciu fajki wodnej zaleca się dokładne czyszczenie urządzenia. Można to zrobić domowymi sposobami lub skorzystać ze środków, które mamy w naszej ofercie. Środek czyszczący Cleannabis przeznaczony jest do czyszczenia szklanych fajek wodnych. Wsypany do bonga proszek wystarczy zalać gorącą wodą i po kilku minutach opłukać. Dzięki temu zostaną usunięte zanieczyszczenia z trudno dostępnych miejsc. Innym, pomocnym rozwiązaniem jest użycie chusteczek czyszczących, które usuną każdy rodzaj zabrudzenia.

Akcesoria do fajek wodnych dostępne w naszym sklepie

Oferujemy także wiele ciekawych akcesoriów, które warto dokupić do fajki wodnej. Są to różnego rodzaju cybuchy, dyfuzory, adaptery, sitka, nasadki filtracyjne oraz środki czystości. To gadżety, które są niezbędne podczas korzystania i czyszczenia fajek wodnych. U nas możesz zaopatrzyć się we wszystko, co jest potrzebne do palenia suszu.