Bonga i akcesoria

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 17

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 17

Bonga i akcesoria to dział, gdzie każdy użytkownik fajki wodnej oraz wszyscy, którzy chcieliby rozpocząć przygodę z tą formą palenia znajdą niezbędne przyrządy.

Do czego służy fajka wodna?

Bong (również Fajka Wodna, Bongo, Blub, Bonio) to urządzenie do wodnej filtracji dymu powstałego ze spalania. Z reguły stosowane jest podczas palenia konopi, tytoniu, lub innych ziół.  

Jak to działa?

Kiedy palimy zioła przez Bongo, woda chłodzi i filtruje dym z płonącego materiału roślinnego. Powoduje to, że dym jest mniej uciążliwy niż przy innych metodach spalania. Po wielokrotnym użyciu woda z Bonga musi być wymieniana co jakiś czas, aby mogła dalej wykonywać swoją pracę.

Bonga zazwyczaj występują we wszystkich kształtach i rozmiarach i są zwykle wykonane ze szkła, ceramiki lub akrylu. Wszystkie wymagają użycia wody lub innej substancji.

Jak stosować?

Aby użyć bonga, osoba najpierw musi załadować do cybucha wysuszony materiał roślinny. Należy najpierw uzupełnić Bongo do określonego poziomu wodą. Następnie użytkownik zapala zioła w cybuchu bonga. Dym z płonącej materiału roślinnego przechodzi z cybucha do wody w bongu. Po wielu zastosowaniach woda do bonga staje się coraz bardziej brudna i należy ją wymienić. To także dobra okazja do wyczyszczenia całego urządzenia.

Filtrująca woda w bongu gromadzi substancje powstające ze spalania, które tworzą smołę. Woda taka śmierdzi bardzo silnie. Dlatego należy uważać, aby nigdy nie rozlać wody z bonga, a na pewno nigdy jej nie pić!

Akcesoria do bonga

W tej kategorii znajdziesz również różne akcesoria do fajek wodnych tj. cybuchy, pogrzebacze, czy sitka.

Bonga i akcesoria – takie, jakich potrzebujesz!

Nie pozostaje nam nic innego, jak jeszcze raz zaprosić do tego, by spojrzeć bliżej na nasze bonga i akcesoria i z tej naprawdę szerokiej oferty znaleźć coś doskonale dopasowanego do indywidualnych potrzeb.

Świadomi obszernej propozycji, z radością też odpowiemy na wszelkie pytania i służymy fachową poradą. Warto o tym pamiętać i zwrócić się do nas z pomocą, gdy tylko znajdzie taka potrzeba. Zależy nam, by wybrane bonga czy akcesoria trafiły w gust właściciela – jesteśmy więc do dyspozycji.