Żywność

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Pełnowartościowa żywność

Konopie to jedne z najzdrowszych roślin na świecie. Są naturalnie odporne na szkodniki, więc nie wymagają szkodliwych pestycydów, nawet gdy są uprawiane na skalę przemysłową. Jako żywność nasiona konopi mają wiele korzyści zdrowotnych i jako jedyne z królestwa roślin posiadają komplet białek i aminokwasów (budulce białka). Konopie zawierają naturalny stosunek kwasów tłuszczowych omega 3 do omega 6 (3:1), co jest wyjątkowym osiągnięciem w świecie roślin. Wykazano, że związki te mają szczególnie korzystny wpływ na nasze zdrowie. Oprócz tego konopie mają silne właściwości przeciwzapalne. Rośliny te są również doskonałym źródłem GLA, które, jak wykazano, pomaga ludziom z chorobami skóry, PMS, menopauzą, rakiem, chorobami serca, zapaleniem stawów.

Żywność z konopi to pokarm bogaty w błonnik. Podobnie jak większość pokarmów roślinnych, nasiona konopi są bogate w błonnik rozpuszczalny i nierozpuszczalny. Błonnik naturalnie utrzymuje okrężnicę w czystości i daje uczucie sytości, pomagając jednocześnie zmniejszyć apetyt na cukier. Nasiona konopi są bogate w przeciwutleniającą witaminę E. Stwierdzono również, że zawierają tokoferol, który jest korzystny w leczeniu zarówno choroby Alzheimera, jak i miażdżycy. Fitol jest kolejnym silnym przeciwutleniaczem z nasion konopi, o którym wiadomo, że ma zarówno właściwości przeciwutleniające, jak i przeciwnowotworowe. Bogactwo zdrowia zawarte w konopiach jest niezastąpione. Jeżeli chcesz zacząć się zdrowo odżywiać zacznij od konopi.

Zachęcamy więc do bliższego zapoznania się z tym, co nasz sklep ma do zaoferowania! W naszej branży stanowimy prawdziwych specjalistów, dlatego specjalnie z myślą o potrzebach naszych klientów, skomponowaliśmy bogaty i rozbudowany asortyment, który z pewnością zainteresuje entuzjastów konopi! Dostępna w naszym sklepie żywność konopna jest smaczna, zdrowia i pożywna, a zawarte w niej substancje mają bardzo pozytywny wpływ na zdrowie człowieka. Co więcej, za wszystkie te wspaniałe produkty nie oczekujemy wiele – nasza oferta jest zaskakująco przystępna!