Bletki i Blanty

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Bletki i blanty

Bletki i Blanty do skręcania. Bibułki potocznie nazywane bletkami, papierkami, zwijkami, czy tutkami. To produkty, które służą do ręcznego skręcania papierosów lub w specjalnie przeznaczonych do tego maszynkach. Jest wiele różnego rodzaju bletek, które różnią się od siebie rozmiarem, grubością papieru, rodzajem kleju czy celulozy. Najbardziej popularne bletki wykonane są z konopi, lnu, miazgi drzewnej, czy słomy ryżowej. W ofercie Sidbank.pl nabędziesz specjalnie wyselekcjonowane bibułki od najlepszych producentów takich jak OCB, Smoking, JaJa, Greengo, Juicy Jay, Blunt Wrap.

Dbamy niezmiennie o to, by poszerzać nasz asortyment o kolejne interesujące propozycje. Stąd, jeśli interesują Cię bletki i chcesz urozmaicać sobie przyjemność palenia – zaglądaj do tej kategorii regularnie, a na pewno Cię zaskoczymy nowym stuffem. Szukasz czegoś konkretnego? Odezwij się do nas, jesteśmy otwarci na sugestie.

Blanty

W kategorii Bletki i Blanty znajdziecie również tzw. Blanty (ang. Wrap), czyli skręcone liście tytoniu. Inaczej zwane Owijką. To zwijany liść tytoniu lub konopi, z którego z reguły powstaje cygaro. Możemy również uzupełnić go w różnego rodzaju zioła. Liście zapakowane są w szczelne opakowanie. Po wyjęciu należy w miarę możliwości szybko je użyć ponieważ tracą swoje właściwości aromatyczne błyskawicznie. Pamiętajmy, że w przeciwieństwie do zwykłych bibułek Blanty mają wyrazisty smak i wolno się spalają, powodują również dużo więcej dymu. Blanty nadają wyjątkowy smak i wygląd skręconemu papierosowi. W kategorii Blunty znajdziecie produkty najlepszych marek takich jak Blunt Wrap, Cyclone, czy Juicy Jays. Zapraszamy wszystkich wielbicieli kręcenia do tej kategorii produktów

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z tak palonymi liśćmi tytoniu – zawsze możesz skontaktować się z nami. Z chęcią podzielimy się się swoją wiedzą i doświadczeniem, aby pomóc Ci znaleźć blanty idealne na start!

Internauci szukali również: blanta, blanty, bletka, bletki, bletki co to, bletki sklep, co to bletki, co to jest bletka, co to są bletki, liść tytoniu do blunta, bletki z filtrem, filtry do bletek, maszynka do blantów