Koszulki

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Dla mężczyzn nie ma bardziej klasycznego, a równocześnie ulubionego elementu odzieży aniżeli fajny t-shirt. Bez względu na porę roku – taka odzież dla mężczyzn zachowuje ważne miejsce w szafie. Nigdy też tych koszulek nie jest za dużo. Stąd w Sidbanku również musiało się znaleźć na takie ubrania, jednak nasze propozycje są inne niż te, które możecie znaleźć w innych sklepach.

Koszulki dla mężczyzny – znającego się na rzeczy!

Koszulki w naszej ofercie to przede wszystkim pełen wachlarz koszulek sygnowanych logiem Wolne Konopie. Jeśli jesteś fanem palenia, a nie masz jeszcze takiej w swojej kolekcji – czas najwyższy nadrobić tę zaległość. Posiadamy nowe modele w trzech kolorach: czarnym, białym oraz szarym (melanż) – na pewno, któraś jest całkiem w Twoim stylu. Polecamy również koszulki marki PLANT. Just The Nature, Matka Zielna czy Spliff to wspaniałe modele o tematyce legalizacyjnej, które możecie nabyć w naszym sklepie. Stale staramy się rozwijać ten dział, aby znajdowały się w nim t-shirty edukacyjne o tematyce legalizacyjnej. Jeśli więc masz podobne podejście i chcesz to efektownie eksponować – nie ma lepszego sposobu, aniżeli właśnie dołożenie do swojej kolekcji t-shirtów którejś z naszych propozycji.

Dlaczego t-shirty wykonane z materiału konpnego?

Bez przesady można stwierdzić, że materiał konopny jest jednym z najsolidniejszych i najtrwalszych na rynku. Ubrania uszyte z konopi siewnych są niezwykle wygodne i dobrze układają się na ciele, o czym przekonasz się sam, gdy tylko wejdziesz w posiadanie jednej z nich. Z czasem rynek odzieży konopnej staje się coraz ważniejszą gałęzią na ogólnym rynku konopnym. Cieszymy się, że możemy stać się pewną częścią tego sukcesu i zachęcamy Ciebie również do wzięcia w tym udziału.