Wagi i Skale

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Precyzyjne wagi elektroniczne to niezbędny sprzęt palacza suszu i fana waporyzacji. Kieszonkowe modele dostępne w naszym sklepie cieszą się dużą popularnością. Charakteryzują się wysoką precyzją i dokładnością.

Wagi i skale elektroniczne służą do precyzyjnego odmierzania dawki suszu. Odpowiednio zachowane proporcje mają duże znaczenie przy zażywaniu ziół. Dysponując odpowiednią wagą, można stworzyć idealną mieszankę suszu. Precyzyjne urządzenia wyświetlają wynik w gramach i mikrogramach, co daje bardzo dokładny pomiar. Postaw więc na najlepsze rozwiązania dostępne w naszym sklepie i wybierz wagę, która sprawdzi się najlepiej w Twoim przypadku

Wagi i skale elektroniczne

Wygodnym i sprawdzonym urządzeniem jest waga Florida. Jest zasilana bateriami oraz ma funkcję tarowania opakowania. Osobom lubiącym komputery możemy zaproponować wagę w postaci myszki komputerowej. Po zdjęciu pokrywy z myszki kryje się niewielka waga z wyświetlaczem LCD. Pomiary wykonywane są z dokładnością grama. Waga ta może być zasilana za pomocą wbudowanej baterii, ładowanej przez port USB. W swojej ofercie mamy także model, który wyglądem przypomina płytę CD. To dyskretny przyrząd do odmierzania porcji ziół nawet od 0,01 grama.

Ciekawym i gadżeciarskim rozwiązaniem jest waga w kształcie łyżki. To wysokiej jakości i dużej dokładności produkt, ważący z dokładnością do 0,1 grama. Wyjątkowo prosta kalibracja sprawia, że obsługa tej wagi jest szybka i otrzymujemy precyzyjny wynik. Natomiast produkt z dużym przedziałem wagowym to waga elektroniczna Fuzion. Można na niej odmierzyć od 0,1 grama do 2000 gramów suszu. Wyłącza się automatycznie po 60 sekundach oraz ma funkcję automatycznej kalibracji.

Szeroka oferta wag do ziół

Wśród produktów dostępnych w naszej ofercie można znaleźć wagi funkcjonalne, praktyczne i wytrzymałe, w atrakcyjnych cenach. Urządzenia te pomogą w przygotowaniu mieszanki suszu, która będzie cechować się wyjątkową precyzją składu. Zioła, odmierzone co do dziesiętnej grama, umożliwią stworzenie mieszanki docenianej przez miłośników palenia suszu. Każdy model wagi dostępnej w naszym sklepie wyposażony jest w tackę, na które umieszcza się zioła. Elektroniczny wyświetlacz pozwala na precyzyjne dobranie mieszanki. Dlatego nasze produkty sprawdzą się dla wszystkich palaczy. Dla większego komfortu wagi są wyposażone w systemy automatycznego wyłączania, gdy nie są one używane. Warto więc postawić na najwyższą jakość i wybrać wagę z naszej oferty.

Odważniki do kalibracji wag

Odważniki stosowane są do szeroko pojętej kalibracji i sprawdzania wag elektronicznych. Służą do ręcznego adiustowania urządzenia, które wymaga kalibracji po każdym uruchomieniu. Wszystkie odważniki podlegają wymaganiom metrologicznym, zgodnie z obowiązującymi przepisami, które określają klasę dokładności, kształt, materiał, ochronę oraz identyfikację.

Odważniki do kalibracji wag dostępne w naszym sklepie przeznaczone są do kalibracji precyzyjnych urządzeń elektronicznych. Wykonano je ze stali chromowanej. Są dostępne w różnych rozmiarach.