Młynki i Grindery

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Młynki i grindery to podstawowe akcesoria do samodzielnego skręcania papierosów. Dobrze zmielony susz daje gwarancję prawidłowo przygotowanego skręta i odczuwanie przyjemności podczas jego palenia.

W naszej ofercie dostępne są młynki do suszu:

• metalowe,

• akrylowe,

• drewniane.

Każdy z tych produktów mieli dobrze susz, który zaspokoi oczekiwania wszystkich palaczy. Solidnie wykonany najprostszy metalowy młynek Amsterdam 2 jest niewielkich rozmiarów, dzięki czemu to produkt w pełni dyskretny. Potrafi zmielić każdy rodzaj suszu do przygotowania skręta. Dla większych pasjonatów palenia jointów polecamy ręczny młynek Amsterdam Herbal Grinder XXX, który składa się z czterech części. Wykonany z najwyższej jakości metalu mieli susz z szybkością i dokładnością młynka elektrycznego.

Młynki do ziół akrylowe

Akrylowe młynki do suszu są tańsze niż ich metalowe odpowiedniki. Ich różnorodność kształtów i kolorów sprawia, że są to produkty często wybierane przez klientów. Modele grinderów akrylowych składają się zazwyczaj z dwóch części i są bardzo proste w obsłudze. Wystarczy je otworzyć, włożyć odmierzoną ilość suszu, zamknąć i intensywnie nim kręcić.

Zapewniamy pełną dyskrecję dostaw oraz gwarantujemy najwyższą jakość produktów, przy zachowaniu atrakcyjnych cen. To akcesoria polecanych i sprawdzonych producentów, gwarantujących wygodę obsługi.

Dyskretne młynki do suszu

Nie każdy palacz lubi afiszować się z przygotowywaniem jointa. Dla osób, które chcą zachować pełną dyskrecję, proponujemy zakup młynka, który przypomina zegarek. Wykonany z największa precyzją, metalowy grinder ma ostre ząbki do mielenia suszu. Na tarczy umieszczone są wskazówki, które imitują prawdziwy zegarek.

Dla wszystkich palaczy idealnym rozwiązaniem jest młynek w kształcie karty bankomatowej. Zajmuje mało miejsca, dzięki czemu zmieści się w kieszeni lub portfelu. Prosta i wygodna postać grindera idealnie rozdrabnia susz roślinny. Młynek w kształcie karty zapakowany jest w specjalne etui, które chroni przed zarysowaniem grindera. Zróżnicowana kolorystyka i wzornictwo pozwolą na wybranie odpowiedniego kieszonkowego młynka.

Koneserzy piękna powinni zwrócić uwagę na drewniany młynek do mielenia ziół. To produkt wykonany ręcznie, z wysokiej jakości drewna, z metalowymi zębami do rozdrabniania suszu. Jest prosty w obsłudze i zachwyca swoim pięknem.

Produkty oferowane w naszym sklepie pochodzą od najlepszych i sprawdzonych producentów. To akcesoria całkowicie nowe i gotowe do użytku. Gwarantujemy trwałość i wygodę obsługi sprzedawanych przez nas grinderów.

Zalety używania młynków do suszu

Grinder jest bardzo ważnym produktem w procesie przygotowywania ziół do palenia. Może mieć wpływ na zapach i smak zioła. Rozkruszona w młynku marihuana smakuje i pachnie o wiele intensywniej, niż ta rozdrobniona w palcach. Dokładnie zmielony w młynku susz sprawia, że ekstrakcja zawartych w nim substancji jest większa. To także oszczędność czasu i możliwość równomiernego rozdrabniania ziół.