Akrylowe

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Akrylowe młynki

Akrylowe młynki to grindery wykonane z plastiku. Charakteryzują się prostotą, niskim kosztem, ale jednocześnie jakością i najczęściej dużą wytrzymałością. Te cechy powodują, że są najbardziej popularnymi na rynku i można je spotkać praktycznie u każdego pasjonata ziół. Dostępne w wielu różnych wersjach. Ze schowkiem, z wyjątkowym designem, w bardzo dużym rozmiarze lub w formie karty, którą zmieścisz do portfela.. Dlatego i Ty znajdziesz dla siebie grinder, który spełni Twoje oczekiwania. Oczywiście, jeśli kupujesz po raz pierwszy i nie jesteśmy pewny, które nasze akrylowe młynki nadają się na start – wystarczy do nas zadzwonić, czy napisać, a z największą przyjemnością postaramy się doradzić coś zacnego. Nasze młynki z akrylu odpowiedzą na wysokie wymagania zarówno początkujących miłośników palenia, jak i Ty mocno doświadczonych.

Polecamy

Najbardziej solidnym młynkiem na rynku są w naszej ocenie produkty firmy Storz&Bickel, które zmielą każdy susz tak jak sobie tego życzysz. Wykonane są z mocnego plastiku, a zęby służące do mielenia rozlokowane są w idealny sposób. Młynek wymaga czyszczenia zdecydowanie później niż w przypadku innych podobnych produktów.

Oprócz nich znajdziesz w ofercie Sid Banku wiele innych interesujących propozycji, które z pewnością odpowiedzą na Twoje potrzeby w 100% i sprawią, że przyjemność palenia będzie po prostu jeszcze przyjemniejsza – już od momentu przygotowana suszu. Zachęcamy zatem raz jeszcze, aby sprawdzić nasze akrylowe młynki – by znaleźć ten naj, oczywiście w naprawdę zacnej cenie, bo zawsze o zaoferowanie takich dbamy.