Dodatki

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Mamy świadomość, że ubranie to dużo więcej niż bluza czy koszulka – dlatego postaraliśmy się, by w naszej ofercie znalazły się też ciekawe akcesoria, dedykowane dla mężczyzn z dobrym gustem i zainteresowanych tylko wysoką jakością.

Dodatki, w tym poddziale polecamy przede wszystkim unikatowe plecaki z konopi, które dotarły do nas bezpośrednio z Nepalu. Ich jakość wykonania jest na bardzo wysokim poziomie, stąd mamy pewność, że nawet klienci o wysokich wymaganiach – kupując nasze dodatki dla mężczyzn będą usatysfakcjonowani z zakupu. Każdy ze wzorów posiadamy maksymalnie w dwóch egzemplarzach, co czyni plecaki wyjątkowymi unikatami. Polecamy tym samym prezentowane w niniejszej kategorii rzeczy również jako prezenty. Ponadto prezentujemy pasy do gitar wykonane w całości z konopi. Już niebawem kolejne dodatki odzieżowe wykonane z konopi. Zapraszamy do zapoznania się z tymi produktami oraz do zaglądania do tej oferty Sidbanku regularnie – większość rzeczy jest w limitowanych ilościach, stąd warto być na bieżąco i nie dać się wyprzedzić innym.

Dlaczego dodatki z materiału konopnego są lepsze niż inne?

To proste: materiał konopny jest jednym z najsolidniejszych i najtrwalszych na rynku. Ubrania z konopi siewnych są niezwykle wygodne i dobrze układają się na ciele. Z czasem rynek odzieży konopnej staje się coraz ważniejszą gałęzią na ogólnym rynku związanym z konopiami w Polsce. W razie dodatkowych pytań – jesteśmy do dyspozycji i zapraszamy do kontaktu.