Przechowywanie ziół

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Przechowywanie ziół i dojrzewanie

Bardzo ważne dla zachowania wszelkich walorów jest przechowywanie ziół w odpowiednich pojemnikach. Dzięki przestrzeganiu kilku podstawowych zasad sprawimy, że nasze ziółko zachowa swoją świeżość przez bardzo długi czas. A z marihuaną jest jak z winem – im dłużej ją przechowujesz tym walory zapachowe i smakowe są jeszcze bardziej wyraziste. Należy to jednak koniecznie robić w odpowiedni sposób. W innym wypadku może dojść do przesuszenia lub co gorsza rozwinięcia pleśni. Tym samym, aby palić najlepszej jakości susz, należy od pierwszego dnia pamiętać, aby trzymać go w odpowiednim miejscu.

Bezpieczeństwo Twoje oraz roślin

Przechowywanie ziół do kategoria, w której znajdziesz podstawowe pojemniki do przechowywania suszu oraz gotowych jointów, tzw. jointpacki. W naszej ofercie są dostępne m.in. słoiki Wolne Konopie z uszczelką zapewniającą świeżość oraz próżniowe pojemniki TightVac, które pozwolą zachować pożądany zapach żywicy. W ofercie znajdziemy również specjalne antyzapachowe torby podróżne, kosmetyczki, czy plecaki firmy Avert. Pudełka do curingu firmy C-vault i 00Box, a także saszetki Integra służące do regulowania wilgoci w materiale roślinnym. Dla suszu najlepsza jest ciemność. Dlatego słoik nie tylko ze względów bezpieczeństwa zawsze trzymaj w szafce.

Przechowywanie ziół w modny sposób

Jeśli palić – to swoje ulubione zioła. Jeśli przechowywać – to w dobrym stylu! Dlatego właśnie oprócz walorów bezpieczeństwa, jakości i funkcjonalności – w przygotowywaniu oferty dla Was zwróciliśmy też mocno uwagę na sam design produktów, który właśnie pozwala na przechowywanie ziół w przyjemny dla oka sposób. 

Tym samym prezentowane produkty są też fajną, prezentową inspiracją dla znajomego amatora palenia. Zachęcamy zatem do bliższego zapoznania się z naszą ofertą i znalezienia przechowajki idealnej dla siebie bądź innego palacza.