Akcesoria medyczne

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Szeroką ofertę Sidbanku postanowiliśmy powiększyć o akcesoria medyczne – specjalnie wyselekcjonowane z myślą o naszych klientach i w dobrej cenie. Mówiąc dokładnie, widoczne tutaj akcesoria medyczne to produkty ułatwiające wykorzystanie ziół w terapii. W ofercie znajdują się globulki, strzykawki, zatyczki do strzykawek, kapsułki żelatynowe i inne przydatne akcesoria, dzięki którym można wykorzystać w pełni potencjał ziół. To jednak nie wszystko! W ofercie posiadamy też ekstraktory do oleju, czyli urządzenia służące do ekstrakcji ziół. Dzięki ekstraktorom do oleju uzyskamy koncentrat, który można wykorzystać w celach terapeutycznych. Maszyna pozwala na wykorzystanie wszystkich części zielonych roślin, co stanowi ciekawe rozwiązanie dla wszystkich osób zainteresowanych tematem.

Akcesoria medyczne – czas wykorzystać potencjał ziół z ich pomocą!

Nasza oferta na tym się nie kończy. Dodatkowo posiadamy foremki do czopków marki EPRUS w różnych wariantach: 1g, 2g lub 3g. W ofercie również stojaczki do foremek na czopki oraz globulki. 

Warte podkreślenia jest to, że wszelkie akcesoria medyczne w tym dziale posiadają odpowiednie certyfikaty i są dopuszczone do obrotu przez Narodowy Instytut Leków. Można mieć zatem pewność, że dokonując zakupów w Sidbanku – inwestuje się w akcesoria sprawdzone i bezpieczne. Oczywiście jak zwykle serdecznie zapraszamy na czat w celu doboru odpowiednich akcesoriów, tam postaramy się Państwu pomóc. Jesteśmy otwarci na wszelkie pytania, z przyjemnością rozwiejemy wątpliwości dotyczące doboru akcesoriów z naszej oferty.