Nasiona marihuany

Przeznaczenie nasion
Producent
Zawartość THC
Czas kwitnienia
Wielkość plonu
Gatunki
Genotyp
Zdobywcy pucharów
Amerykańska genetyka
Odmiany purpurowe
Dla początkujących
Zawartość CBD
Medyczna odmiana
Wielkość rośliny
Zbiory Outdoor
Metody uprawy
Płeć
Nasiona hurt

Pokaż cały filtr

Pokaż filtry

Wyświetlanie 1–24 z 1351 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlanie 1–24 z 1351 wyników

Nasiona marihuany

Sidbank charakteryzuje się bardzo bogatą ofertą produktów. Oferujemy nasiona marihuany i jesteśmy oficjalnymi dystrybutorami renomowanych marek z całego świata, jak chociażby Dutch Passion, Sensi Seeds, Barneys Farm, Soma Seeds, Paradise Seeds, Sweet Seeds, Fast Buds, Ministry of Cannabis oraz wielu innych!

Filtry do lepszego wyszukiwania produktów

W naszym sklepie możesz odnaleźć interesujące Cię odmiany za pomocą odpowiedniego doboru kategorii. Możecie filtrować swój wybór przy użyciu takich wskaźników, jak wysokość rośliny, czas uprawy, plon, przeznaczenie nasion, metody uprawy oraz wiele innych.

Aby móc jak najlepiej wykorzystać właściwości wybranych nasion, bardzo ważne jest, by dobrać je zgodnie ze swoimi preferencjami. Dlatego właśnie udostępniona przez nas opcja filtrowania produktów dostępnych w tej bogatej kategorii, jest tak chętnie używana przez klientów.

Jednym z filtrów, dzięki któremu można z łatwością wytypować nasiona marihuany dla siebie, jest wielkość rośliny. Różnice wzrostu poszczególnych gatunków różnią się dość sporo – bo mogą to być rośliny do 80 cm, ale i też takie mające około 1,5 metra. Warto więc ocenić swoje możliwości i potrzeby, aby korzystając z tego filtra znaleźć nasiona odpowiednio do nich dopasowane.

Innym, nie mniej istotnymi parametrami, na które warto zwrócić uwagę są oczywiście wielkość zbioru i czas kwitnienia  – warto skorzystać z dostępnej opcji filtrowania, by poświęcać czas jedynie na przeglądanie tych nasion, które wzrastają w interesujący nas sposób. Z chęcią też podpowiemy, w razie jakichkolwiek wątpliwości, jakie nasiona marihuany wybrać – prosimy więc o kontakt.

Nasza oferta

Posiadamy ziarna marihuany przeznaczone do uprawy Indoor, a także te przeznaczone na Outdoor. W naszej ofercie znajdują się nasiona pełno-sezonowe, a także feminizowane i niefeminizowane (tzw. regular). Nasiona marihuany samo-zakwitające, tzw. autoflowering (automaty), czy półautomatyczne. Przy większych zamówieniach możliwy jest rabat, nie omieszkaj zapytać o niego składając zamówienie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji zarówno drogą elektroniczną, jak i telefoniczną. Służymy pomocą każdemu klientowi. Sklep z nasionami marihuany Sidbank.pl .

Internauci szukali również: ziarna konopii indyjskiej, ziarna marihuany sklep, marihuana ziarna