Dla Palaczy

Pokaż filtry

Wyświetlanie 1–24 z 184 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlanie 1–24 z 184 wyników

Różnorodność asortymentu

U nas znajdziesz wszystko czego potrzebuje przeciętny użytkownik i jeszcze więcej! Akcesoria do palenia marihuany i użytkowników różnego rodzaju ziół. Począwszy od cybuchów do fajek wodnych, bibułek do skręcania i wszelkiego rodzaju młynków. Przez tacki do rozdrabniania, filterki zatrzymujące substancje smoliste. Aż po torebki pochłaniające zapach, schowki, słoiki na zioła czy pudełeczka na skręty. A oprócz koniecznych dla palacza przyrządów znajdziesz tu liczne, które uprzyjemnią i urozmaicą mu życie. Chcesz założyć tematyczny ciuch i zamanifestować w ten sposób swój pogląd na świat? Nic prostszego, wystarczy, że kupisz jedną z koszulek firmy Plant. A prawdziwy jaracz powinien mieć co najmniej dwie. Postanowiłeś ozdobić ścianę w twoim pokoju kalendarzem z motywami konopnymi? W kategorii akcesoria bez problemu znajdziesz takowy. Zastanów się czy twój ulubiony napój będzie smakował tak samo ze zwykłego kubka kupionego w sieci handlowej, czy wyjątkowego kupionego u nas? Możesz też zaznać wygody i nadać swojemu pokojowi charakteru dzięki wyjątkowym poduszką w kształcie jointa. A jeśli szukasz pomysłu na prezent dla znajomego, który lubi Mary, trafiłeś w doskonałe miejsce. Wszelkiego rodzaju akcesoria dla palaczy w jednym sklepie!

Sklep palacza – brudne bongo? Brak cybucha?

U nas wszystkie problemy z bongosami się kończą. No – może nie złożymy w całość tych pobitych 🙂 Ale jeżeli twoja fajka wodna jest brudna i powoduje nieprzyjemny zapach możesz u nas zaopatrzyć się w najlepsze, całkowicie nieszkodliwe, naturalne proszki Cleannabis lub płyny Limpuro. Czyszczą każde zabrudzenie, nawet te najtrudniejsze, w prosty i szybki sposób. Dlatego warto zawsze mieć je w domu.

Użyj wagi, podrobnij zioło i zetrzyj żywicę – akcesoria palacza

Obcinasz kwiaty i wszystko się lepi? Najlepszym rozwiązaniem na to są chusteczki Can-A-Wipes, dzięki którym zmyjesz żywicę z każdej powierzchni bez jej uszkodzenia. Nie wiesz jak podrobnić zioła? My wiemy i chętnie służymy ci pomocą. Potrzebujesz grinder, tzw. młynek, który pomoże ci odpowiednio skruszyć susz roślinny. Nie wiesz ile gramów waży twoje zioło? Czas zaopatrzyć się w wagę , która pozwoli ci kontrolować dawkowanie. Liczne artykuły z motywem liścia oraz hasłami legalizacyjnymi pomoga Ci urozmaicić Twoje ulubione miejsca. Stwórz z nami swój idealny kącik dla palacza!

Służymy wszelkimi radami dotyczącymi dostępnego asortymentu – akcesoria palacza