Najbardziej płodne automaty (ranking top 10)

Najbardziej płodne automaty (ranking top 10)

W tym artykule przedstawiamy najbardziej płodne automaty, czyli feminizowane odmiany w wersjach automatycznych, które cechuje wysoki plon. Prezentowany ranking jest subiektywny, stworzony na bazie doświadczeń i obserwacji prowadzonych przez dłuższy czas. Nie jest to tekst sponsorowany przez któregokolwiek z breederów, a zatem otrzymujecie zestawienie możliwie najbardziej obfitych odmian automatycznych.

1. Autopilot XXL (Ministry of Cannabis)

To prawdziwy hit już od kilku sezonów. Autopilot XXL został opracowany aby zachować cechy Big Bud XXL w auto-kwitnącej formie. Ten szczep to głównie indica. Autopilot XXL jest prosta w uprawie i oferuje bardzo duże zbiory.  Roślina rozwija zwykle duży główny pąk wraz z dużą liczbą pąków na gałęziach bocznych.

2. Big Princess Auto (Monks Seeds)

Struktura dominującej Sativy, o krzepkiej krzaczastej budowie z rzadkimi liśćmi i twardymi zwartymi kwiatami sprawia, że  produktywność  tej  odmiany  jest  rekordowa, dochodząca do 750gr/m2. W początkowej fazie kwitnienia dominuje słodko-owocowy aromat, który przechodzi w intensywny zapach piżma i mięty. Dobry wybór dla growerów komercyjnych.

3. Haze XXL Auto (Dinafem)

To odmiana autokwitnącą feminizowana z dominacją Sativa, która pochodzi z połączenia Jack Herer i Haze 2.0 Autoflowering. Jest to odmiana wysokiej jakości, dzięki któremu wielbiciele Haze mogą spodziewać się szybkich i obfitych zbiorów. Wyśmienita i silna roślina marihuany średniego/wysokiego wzrostu, łatwa do uprawy i o krótkim okresie kwitnienia, która wytwarza wydłużone i żywiczne topy.

4. Big Bud Auto (Sensi Seeds)

Odmiana Big Bud od dawna jest wzorem dla wysokoplennych wersji indiki, a Big Bud Automatic to najnowsza wersja naszego masywnego szczepu. Z tych nasion wyrastają bujne i łatwe w uprawie samodzielnie kwitnące rośliny, na których szybko pojawiają się duże, zwarte i mocne pąki. Big Bud Automatic to kwitnąca odmiana dająca najwyższe plony. Ta odmiana nasion została wprowadzona na rynek w późnych latach 90., szybko zdobywając szereg nagród i stając się jedną z najbardziej popularnych wśród growerów.

5. Sweet Bang Auto (Fatty Seeds)

To wspaniała owocowa odmiana z nutą najsmaczniejszych cytrusów. Dorosła roślina osiąga od 70 do 100cm. Dzięki tej odmianie nawet nowator powinien zebrać spory plon najwyższej jakości. Jest to odmiana, którą polecamy w szczególności tym, którzy chcą oryginalnych, smacznych kwiatostanów, które rosną gęste i obfite w żywicę. Jest to hybryda, która powstała ze słodkiej odmiany Mango oraz Big Buda w wersji automatycznej.

6. Think Big Auto (Dutch Passion)

Jest nową odmianą AutoFem o wyjątkowej mocy, bazującą się na genetyce legendarnej Think Different. Odmiana została stworzona po uprzedniej selekcji, spośród setek roślin wyhodowanych z nasion, kilku specjalnych sztuk Think Different XXL, użytych następnie jak baza genetyczna nowej odmiany Think Big. Dwa – trzy dodatkowe tygodnie, których potrzebuje Think Big do przygotowania, są odpowiedzialne za wyjątkowo obfite zbiory, które zapewni, jeśli była traktowana z miłością.Czas zbiorów przypada przeważnie 13-14 tygodni po wykiełkowaniu, a żniwa, zarówno indoor, jak i outdoor mają potencjał XXL.

7. Cheese XXL Auto (Dinafem)

To odmiana autokwitnąca feminizowana o genetyce Sativa/Indica/Ruderalis, będącej wynikiem połączenia Exodus Cheese oraz Cheese Autoflowering. Jest to o wysokiej jakości hybryda, dzięki której możliwe jest uzyskanie szybkich, sporych zbiorów o doskonałej jakości. rozwija się w roślinę średniego wzrostu i dużej mocy, posiadającej duże odległości między rozłęgami i szybkokwitnącej, która wytwarza duże i gęste topy pełne żywicy. Doskonale nadaje się dla plantatorów wszystkich kategorii i jest to dobra opcja dla początkujących.

8. Ultimate Auto (Dutch Passion)

Auto Ultimate to automatyczna wersja bestselleru “The Ultimate”. Roślina ta, zapewniająca dobrą produkcję jednej z najsilniejszych konopi jest bardzo przez nas polecana, również ze względu na wyjątkowe zbiory. oślina ta powstała ze skrzyżowania The Ultimate z niektórymi genetykami naszej legendarnej odmiany AutoMazar. Rezultatem jest silna i zapewniająca obfite żniwa odmiana, która wyrasta na wysokość 80-100cm ze spójnymi pąkami od średniego do dużego rozmiaru.  Kwiaty są klejące i pokryte żywicą o słodkim aromacie.  Jest to flagowa odmiana znanej i szanowanej marki Dutch Passion.

9. Pineapple Express (Fast Buds)

Pineapple Express oferuje mieszankę niezapomnianych zapachów: dojrzałych owoców, tropikalnych i słodkich, m.in. ananasa; odczucia, które doprowadzą do odkrycia nowej jakości sprawiania sobie przyjemności. Jest to bardzo płodna odmiana, na którą warto zwrócić uwagę.Uprawa jest prosta, przyjemna i szybka. Jest dobry dla początkujących bo nie wymaga szczególnej uwagi. Po pierwszym tygodniu kwitnienia roślina zaczyna tworzyć powłokę z żywicy, która, pod koniec kwitnienia (co trwa około 54 dni), będzie obejmować całą roślinę.

10. Super Kusher Auto (Fatty Seeds)

To bardzo płodny automat! Dorosła roślina osiąga wzrost od 90 do 120cm. Jest to znakomity wybór dla początkujących, gdyż odmiana ta jest wyjątkowo silna i ustabilizowana. Czas kwitnienia to 8-9 tygodni. Zbiór w uprawie indoor może osiągnąć nawet do 550g/m2. Jest to hybryda, która powstała z najlepszych genów kush oraz sekretnego rodzica o genotypie sativa

Wszystkie odmiany z rankingu dostępne są w naszym sklepie. Aby przejść do danej odmiany wystarczy kliknąć na jej nazwę lub widniejące przy niej zdjęcie. Zapraszamy!

Najbardziej płodne automaty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *