Shopping Cart
Waporyzator Mighty

Waporyzator Mighty marki Storz and Bickel. Najlepszy przenośny vapo na rynku!

Waporyzator Mighty

Oto najczęściej polecany przenośny waporyzator niemieckiej firmy STORZ & BICKEL, czyli najbardziej rozpoznawalnego producenta vaporizerów na świecie. Stworzyli oni m.in. legendarny waporyzator stacjonarny – Volcano, który od lat bije rekordy popularności w Europie, Kanadzie i USA.

Ze względu widoczne klawisze + / – oraz wyświetlacz LED obsługa tego vaporizera jest banalnie prosta. Sam ustalasz temperaturą w których chcesz podgrzewać swój susz. Waporyzator Mighty bardzo szybko jest gotowy do działania, komora grzewcza nagrzewa się w mgnieniu oka. Po ustawieniu ustalonej temperatury urządzenie wydaje dwukrotny sygnał wibracyjny. Podczas sesji można dowolnie zmniejszać lub zwiększać temperaturę komory grzewczej w zależności od naszego upodobania. Naszym zdaniem to najlepszy vaporizer przenośny na świecie!

Waporyzator Mighty

Warto dodać, że posiada on dwuletnią gwarancję producenta. Można dzięki niemu spożywacz różne zioła w formie suszu, lecz także olejków czy żywicy (służą do tego specjalne liquid pads zawarte w zestawie). Wszelkie akcesoria do tego produktu można zakupić w naszym sklepie. Mighty to zakup na lata. Polecamy i zapraszamy do naszego sklepu po waporyzatory oraz akcesoria do parowników.

Strona producenta

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *