Jak wyczyścić fajkę wodną?

Jak wyczyścić brudne bongo?

Jak wyczyścić brudne bongo?

W dzisiejszym wpisie zajmiemy się sposobami oczyszczenia szklanego bonga/fajki wodnej poprzez użycie różnych dostępnych preparatów. Możliwe, że wielu z Was stosuje klasyczne tabletki do zmywarki. Efekt takiego czyszczenia jest w miarę zadowalający, lecz minusami tego rozwiązania są chemikalia zawarte w tabletce, wydłużony czas czyszczenia czy też to, że często trzeba ręcznie „doczyścić” niektóre szklane elementy.

Przedstawiamy preparaty Limpuro oraz Cleannabis, czyli NATURALNE sposoby na oczyszczenie nawet najbardziej brudnej powierzchni szklanej.

Cleannabis to najnowszy hit, który czyści bongo w niecałe 2 minuty. Wystarczy nalać wrzątku i wsypać około 10-15g proszku. Po 2 minutach przepłukać zimną wodą. Bongo będzie jak nowe. Zaletą tego rozwiązania jest przede wszystkim to, że producent proponuje saszetkę 30g za jedyne 5,90zł lub buteleczkę 150g za 19,90zł.

Limpuro to środek czyszczący na bazie naturalnych ekstraktów. Wystarczy kilka kropli preparatu, a następnie przepłukanie brudnego miejsca bieżącą wodą. Limpuro dostępne jest w 50ml buteleczkach, który posiadają szczelne zamknięcie i wystarczają na bardzo długo.

Ostatnim polecanym produktem, który chcemy Wam zaprezentować są rewelacyjne chusteczki Can-A-Wipes. Usuwają one żywicę, plamy olejne, smołę oraz plamy po farbie. Przydadzą się zarówno do czyszczenia szkła czy młynka z żywicy, jak i do oczyszczenia powierzchni z farby czy innych uciążliwych plam.

Wszystkie produkty są obecnie w promocji w naszym sklepie. Dbajmy o nasze szkło w naturalny sposób!

Linki do produktów:

Cleannabis < Limpuro < Can-A-Wipes <

Jak wyczyścić brudne bongo?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *