Shopping Cart
Pojemniki C Vault

Pojemniki C Vault do przechowywania i curingu suszu

Pojemniki C Vault

Firma Freshstor wyprodukowała świetne pojemniki do przechowywania suszu z konopi oraz innych ziół. Wykonane są ze stali nierdzewnej posiadającej certyfikat spożywczy. Pojemniki posiadają silikonowe uszczelnienia, co sprawia, że są to hermetyczne, odporne na światło produkty, które zapewniają najlepsze warunku do przechowywania suszu. Producent zaleca, aby stosować je wraz z saszetkami Integra Boost, które utrzymują stały poziom wilgotności w pudełku (np. 62%).

Pojemniki C Vault

W pojemnikach C Vault znajdują się specjalne komory z otworami, gdzie należy włożyć saszetkę utrzymującą poziom wilgotności. Każdy produkt zawiera na start jedną saszetkę Integra Boost. C Vault korzysta z trzech zawiasów, które hermetycznie zamykają pokrywę.

Dzięki stosowaniu pojemników zioła są świeże, lekkie i wyjątkowo aromatyczne. Warto dodać, że C Vault otrzymał nagrodę od prestiżowego magazynu High Times jako najlepszy wśród pojemników do przechowywania marihuany. Produkty dostępne są w wielu wariantach, od pojemności 14g do 1kg.

W naszym sklepie posiadamy wszystkie rozmiary pudełek C Vault. Na naszym czacie pomożemy dobrać odpowiedni pojemnik (dni powszednie 9:30-16:30).

Pojemniki C Vault
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *