Ranking najlepszych bletek/bibułek na rynku

Ranking najlepszych bletek/bibułek na rynku

Przedstawiamy nasz subiektywny ranking najlepszych bletek dostępnych na rynku. Pod uwagę braliśmy przede wszystkim materiały użyte do ich wykonania, ich jakość oraz funkcjonalność gotowego produktu. Polecam lekturę rekomendowanych przez nas bibułek.

Miejsce 5:

Zajmują bletki marki Smoking. Wykonane z naturalnego papieru ryżowego z dodatkiem gumy arabskiej, dostępne w wielu wariantach. Firma pochodząca z Hiszpanii ma prawie 300 lat doświadczenia w produkcji i obróbce papieru. Bibułki znalazły się w naszym rankingu głównie ze względu na wyjątkowo dobry stosunek jakości do ceny produktu.

Miejsce 4:
Blunty Royal to owijki wykonane bez użycia nikotyny czy innych szkodliwych substancji. Jeszcze do niedawna popularne były blunty tytoniowe, lecz są one stopniowo wycofywane. Blunty Royal są tworzone głównie z liści konopi, a ponadto dostępne są w trzech różnych smakach. Polecamy w szczególności smak konopny (naked), który jest najbardziej naturalny.

Miejsce 3:
To legendarne bibułki OCB. Firma z ogromną tradycją, niedługo będzie obchodzić swoje 200 urodziny. Wielu palaczy zaczynało swoją przygodę od właśnie tego producenta. OCB tworzy wiele rodzajów bletek, lecz generalnie są to cienkie i przezroczyste bibułki z naturalnym klejem z gumy arabksiej. Rozpoznawalne na całym świecie dzięki hologramowi producenta. Naszym faworytem są OCB Rolls, czyli 4,5 metrowa rolka, która pozwala nam kręcić dowolne, małe, jak i ogromne twory.

Miejsce 2:
Bibułki RAW Organic King Slim Organic to naturalne bibułki zawierające mieszankę włókien niechlorowanych i niewybielanych. Są przeźroczyste i delikatnie brązowe, wykończone włóknami konopnymi – co spowalnia i wygładza proces spalania. Stworzone w Hiszpanii, bardzo popularne w Stanach Zjednoczonych.

Miejsce 1:
Ranking najlepszych bletekTa pozycja zdecydowanie należy się bletkom Greengo! Bibułki posiadają idealną gramaturę 14g/m2. W ich produkcji nie użyto chloru. Papier użyty do ich produkcji jest niewybielany i posiada certyfikat FSC. Poza swoimi walorami jakościowymi Greengo przyciągają także świetnie wykonanym opakowaniem, które zawiera podstawkę do wygodnego skręcania nawet w ciężkich warunkach. Ponadto na wyposażeniu filterki oraz magnes, który sprawia, że pudełko zawsze jest zamknięte.

Macie jakieś inne ulubione bletki? Spróbujcie opisanych przez nas zwycięzców. Wszystkie dostępne w naszym sklepie. Jednocześnie pragniemy przypomnieć, że najzdrowszym sposobem spożywania suszu z konopi jest waporyzacja, a wszelkie procesy spalania są mniej lub bardziej szkodliwe dla organizmu.

Ranking najlepszych bletek/bibułek na rynku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *