Warunki dostawy

Poniższe zasady prowadzenia interesu dotyczą wyłącznie wszystkich obecnych i przyszłych relacji między Sidbankiem i klientem obowiązujących przy zamówieniach. Sidbank nie zgadza się na włączanie jakichkolwiek innych zasad proponowanych przez klienta bez pisemnej zgody naszej firmy.

Zawieranie transakcji

Wszystkie szczegóły określone w naszych cennikach, katalogach, ogłoszeniach, materiałach reklamowych, stronach internetowych, potwierdzeniach wysyłki oraz próbkach mogą podlegać zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian szczegółów zapisanych w nich w każdym czasie. Zamówienia klientów są traktowane wyłącznie jako oferty do zawarcia kontraktu. Umieszczenie zamówień poprzez naszą stronę internetową odbywa się poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy. W przypadku błędów w pisowni, korekt i złych obliczeń Sidbank zastrzega sobie prawo do usunięcia lub zmiany oferty.

Zwroty

Klienci będący konsumentami w związku z ochroną praw konsumenta mają prawo do wycofania transakcji w ciągu 10 dni od daty potwierdzenia zamówienia. Wystarczającym jest wysłanie oświadczenia zwrotu w tym okresie czasu w postaci emaila lub innej formy kontaktu. Prawo do zwrotu nie przysługuje jedynie dla opakowań rozpieczętowanych (otwartych) przez klienta. W przypadku zwrotu towaru, zwrot pieniędzy jest realizowany w całości lub częściowo po potrąceniu kosztów wysyłki.

Ceny

Obowiązujące dla klienta ceny zawarte są wyłącznie w potwierdzeniu zamówienia złożonego w sklepie. Zamówienia zaakceptowane do natychmiastowej wysyłki i bez wcześniejszego potwierdzenia przyjęcia są wyceniane na podstawie aktualnego cennika w dniu zamówienia. W przypadku obowiązywania ceł importowych lub exportowych, obowiązek ich opłacenia spoczywa na kupującym.

Wysyłka

Zakupy są wysyłane na adres podany przez klienta. Czynimy wszelkie starania aby utrzymać dane do wysyłki bezpieczne. Jednak dane wysyłkowe, nawet potwierdzone przez nas mogą być zmieniane.

Wysyłkę prowadzimy w dni powszednie: od PONIEDZIALKU do PIATKU , najczęściej do godziny 16:00. Wysyłane produkty są odpowiednio zabezpieczane i pakowane w białe koperty bąbelkowe formatu A4 wraz z gazetami i innymi gadżetami.

Zasady płatności

Jeżeli nie ma innych uzgodnień wszystkie płatności są płacone z góry. Płatności są realizowane na rachunek wskazany na fakturze. Płatności uznane są za dokonane w momencie ich zaksięgowaniu na naszym rachunku. Nie jesteśmy zobligowani do akceptacji czeków i innych bonów. Wszelkie opłaty związane ze spieniężeniem czeków i innych bonów spoczywają na kupującym.

Wysyłka nasion następuje po złożeniu i potwierdzeniu zamówienia. Składając zamówienie potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią. Przesyłki wysyłamy następnego dnia albo jeszcze w ten sam dzień po zamówieniu, jeżeli towar znajduje się w magazynie.

Nie odpowiadamy na pytania dotyczące uprawy konopi, gdyż doradztwo takie jest nielegalne.
Płatność realizujemy za pobraniem lub wpłata na konto poprzez system PAYPAL bądź przelew bankowy.

Gwarantujemy najwyższą jakość nasion pochodzących bezpośrednio od producenta.

Sklep „Sidbank” zastrzega sobie prawo do wystąpienia o odszkodowanie i zwrot poniesionych kosztów przesyłki w przypadku jej nieodebrania, lub od osoby która złożyła fałszywe zamówienie.

Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupionego towaru. Zapewniamy, iż paczki z nasionami są zabezpieczone na tyle by nic im się nie stało w trakcie transportu, jednocześnie są dyskretne i w żaden sposób nie zdradzają zawartości. Masz prawo zwrócić przesyłkę bez podania przyczyn w ciągu 10 dni od daty wysyłki, jednak paczka nie może być w żaden sposób naruszona.

Koszt wysyłki w zależności od wyboru dostawy:

  • Poczta Polska : POBRANIE 16zł,
  • Poczta Polska: wysyłka listem poleconym priorytetowym po wpłacie na konto: 8zł.
  • Poczta Polska: wysyłka za granicę: 30zł (list priorytetowy polecony).

 

Prowadzimy również wysyłkę kurierem DPD , FEDEX oraz PACZKOMATY. Zastrzegamy sobie możliwość zmian cen. Wszystkie ceny w sklepie internetowym Sidbank są podawane w PLN i zawierają podatek VAT.