Ministry Of Cannabis

Wyświetlanie 1–24 z 27 wyników

Wyświetlanie 1–24 z 27 wyników

Związek pomiędzy osobami zaangażowanymi w projekt Ministry of Cannabis a konopiami, jest długi i głęboki.

Każdy z założycieli firmy ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie na tym polu. Nasi hodowcy pracowali dla, lub współpracowali z najbardziej znanymi producentami nasion. Posiadamy laboratoria produkcyjne i testowe w trzech różnych krajach.

Naszą ambicją jest zaoferowanie produktu na najwyższym poziomie. Projekt realizowany jest przez nas na dwóch poziomach; po pierwsze chcemy utrzymywać dostępność klasycznych odmian konopi (na przykład White Widow) w formie żeńskiej.

Drugi poziom to udostępnianie nowych odmian, które każdy z hodowców tworzy w ciągu lat. Jesteśmy dumni, że dzięki naszym wysiłkom, możemy wprowadzić na rynek nowe odmiany, na przykład Carnival czy Zensation.

W 2008 wprowadziliśmy na rynek naszą linię nasion autoflowering, w formie regularnej i feminizowanej, a od stycznia 2009 sprzedajemy tylko feminizowane nasiona.

Ministry of Cannabis

Poszerzanie oferty nasion nie jest naszym jedynym powodem do dumy – szczycimy się również tym, że każdemu z naszych klientów poświęcamy szczególną uwagę, bez względu na to, czy jest to osoba prywatna, czy też mała albo duża firma. Uczynienie świata bardziej zielonym jest grą, którą możemy wygrać jedynie razem.

Od 1 stycznia 2014 roku zamknęliśmy naszą główną siedzibę w Amsterdamie i działamy z naszego nowego biura w centrum Barcelony, podczas gdy produkcja nasion została w Holandii (feminizowane) oraz Hiszpanii (automaty).

ministry of cannabis feminizowane nasionka sidbank