Green House Seeds

Wyświetlanie 1–24 z 25 wyników

Wyświetlanie 1–24 z 25 wyników

 Green House Seeds Company to jeden z najlepiej prosperujących biznesów konopnych na świecie. Nasze nasiona nie są modyfikowane genetycznie. Nie stosujemy żadnych środków chemicznych w ich hodowli. Green House Seeds jest liderem genetyki marihuany. Jesteśmy zdobywcą wielu międzynarodowych nagród. Otrzymaliśmy ponad 40 pucharów konopi i 17 pucharów Highlife, a także wiele innych prywatnych wyróżnień. Arjan, właściciel i założyciel, został uznany za Króla Konopi Indyjskich (King of Cannabis) za niesamowity wkład w rozwój tej rośliny. Także za wiele wygranych konkursów w całej swojej karierze. Zawsze zaangażowany był w tworzenie najlepszej genetyki na świecie. Arjan zapewnia to, że hodowcy otrzymają najlepsze zestawy genów, w oparciu o ich lokalizację, logistykę i osobistą wiedzę.

Arjan zaczął zbierać genetykę z całego świata 25 lat temu, a polowanie trwa nadal! Efekty możecie obserwować na stronie www.strainhunters.com. Genetyka Green House Seeds Company jest wynikiem wieloletniej intensywnej hodowli. Wszystkie szczepy mają wyjątkowe właściwości lecznicze i rekreacyjne, a także szczególne profile terpenowe gwarantujące wyjątkowy aromat i smak.

Przegląd niektórych najpopularniejszych odmian Green House: Pierwszym i najważniejszym rozróżnieniem, które należy wprowadzić, jest wybór między uprawą na zewnątrz (outdoor) lub wewnątrz (indoor). Po podjęciu decyzji ważne jest, aby uzyskać odpowiedni rodzaj nasion do tego celu.

Większość roślin marihuany można uprawiać w pomieszczeniach lub na zewnątrz. Szczególne cechy każdego szczepu zawsze gwarantują najlepsze wyniki na jeden z dwóch sposobów. Osobisty lub komercyjny charakter operacji zawsze będzie wpływał na wybór genetyki. Sativy są zwykle uważane za wyższą jakość, podczas gdy odmiany indica są szybsze i bardziej komercyjne. Wśród odmian sprzedawanych obecnie przez Green House Seeds Company są prawdziwi mistrzowie indoor i prawdziwi mistrzowie outdoor. Himalaya Gold to najczęściej polecana roślina outdoor, ze względu na jej genetyczną odporność na chłodne noce, wysokość nad poziomem morza, szkodniki i choroby. Pochodzenie rośliny pochodzi z regionu Himalajów i okazało się, że jest to niezwykle wszechstronna i elastyczna roślina. Hodowcy w górskich regionach Włoch i Hiszpanii uwielbiają Himalaya Gold ze względu na wysoką wydajność i słodką mocną charakterystykę indiki.

Innym prawdziwym mistrzem outdooru jest Arjan Haze # 1, z doskonałą produkcją i unikalnym upaleniem tzw. sativa high. Arjan’s Haze # 1 działa bardzo dobrze w pomieszczeniach, ale na zewnątrz rośliny również mogą rosnąć z powodzeniem, osiągając szczyt rozwoju i maksymalną wydajność. Ponadto światło słoneczne aktywuje produkcję szerszego zakresu kannabinoidów w pąkach, gwarantując prawdziwie psychodeliczny efekt. Arjan’s Haze #1 kończy kwitnienie w ciągu 11 tygodni, co pozwala na uprawę w większości krajów Europy Południowej. Po stronie indoor najlepszymi roślinami Green House Seed Company są Great White Shark,  White Rhino, El Nino i White Widow. Wszystkie te szczepy należą do „białej” rodziny i mają wspólne pochodzenie genetyczne. Są to krótsze, bardziej krzaczaste rośliny z doskonałą produkcją pąków i niesamowitą produkcją żywicy. Efekt, aromat i smak różnią się między nimi znacznie. W szczególności White Rhino jest bardzo korzystne dla techniki uprawy jaką jest sea of green, w którym rośliny są bardzo blisko siebie i kwitną szybciej.

White Rhino ma słodki smak i silny efekt, który jest popularny u pacjentów ze stwardnieniem rozsianym i przewlekłym bólem.Great White Shark i The Doctor są bardzo popularne wśród miłośników indica na całym świecie, ich plony są niesamowite, a pąki twarde jak skała. Hawaiian Snow, Strawberry Haze i Neville’s Haze są dobrymi roślinami na zewnątrz lub w pomieszczeniach. Jednak głównie uprawiane są w pomieszczeniach ze względu na dłuższy czas kwitnienia. Czasami te odmiany otrzymują od samego początku 12 godzin światła, aby były niskie i krócej kwitły. Są to wysokiej jakości sativy o podnoszącym na duchu haju i bardzo drzewnym ziemistym smaku.

Istnieją również rośliny, które są bardzo odpowiednie zarówno do warunków wewnętrznych, jak i zewnętrznych, takie jak El Niño, Alaskan Ice, K-Train i Super Silver Haze. Te szczepy będą działały niezwykle dobrze w obu typach uprawy, z pewnymi różnicami w rozwoju roślin i plonowaniu. W szczególności Super Silver Haze może produkować więcej, gdy rośnie na zewnątrz, ponieważ rośliny mogą rozwijać wyższe i silniejsze gałęzie, które wytrzymają ciężkie pąki.Wybór genetyki pozostaje jednym z kluczowych czynników sukcesu każdego hodowcy lub hodowcy i bardzo ważne jest, aby uzyskać jak najwięcej informacji przed podjęciem zadania.

the greenhouse seeds nasionka feminizowane automatyczne regularne