Dutch Passion

Wyświetlanie 1–24 z 104 wyników

Wyświetlanie 1–24 z 104 wyników

Dutch Passion jest najstarszym na świecie bankiem nasion i jedną z nielicznych pozostałych na rynku firm, które rozpoczęły sprzedaż nasion marihuany w latach 80. Oferujemy naszym klientom szeroką gamę klasycznych odmian marihuany oraz kilka nowych odmian, wśród których wiele dostępnych również jest w wersji feminizowanej. Zaczęliśmy pracę w 1970 r., a w 1987 r. Oficjalnie staliśmy się bankiem nasion. Nasz sukces opiera się na 3 ważnych zasadach. Po pierwsze zbieramy i rozmnażamy najlepsze genetyki marihuany, aby dać domowym hodowcom szansę na własnoręczne wyhodowanie dobrej jakości marihuany. Po drugie, kontynuujemy innowacyjność pionierów. W 1990 r. wynaleźliśmy nasiona feminizowane, a ostatnio wyznaczyliśmy najwyższe standardy z feminizowanymi nasionami marihuany automatycznie kwitnącymi (‘AutoFem’). Dutch Passion nigdy nie bał się obejść tradycyjnego myślenia w celu uzyskania lepszych nasion. Po trzecie, oferujemy naszym klientom najwyższy poziom usług.

Pozostaliśmy w biznesie przez wiele dekad, dzięki dostarczaniu nasion najwyższej jakości i niezawodności i też cieszymy się z posiadania milionów zadowolonych klientów. Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś zadowolony z naszych nasion marihuany, skontaktuj się z nami, a my rozwiążemy twój problem. Nasza kolekcja nasion nigdy nie była tak bogata jak teraz. Jesteśmy pierwszym dostawcą dla wielu hodowców marihuany rekreacyjnej i medycznej, ponieważ mogą oni liczyć na najlepszej jakości nasiona i naszą świetnie działającą obsługę klienta. Od samego początku wiedzieliśmy, że świetna obsługa klienta jest niczym bez najlepszej jakości nasion. Nasze doświadczenie w sektorze pozwoliło nam zbudować wyjątkową sieć profesjonalistów marihuany.

Każda z naszych odmian jest uważnie selekcjonowana i produkowana z zachowaniem najwyższych standardów. Wiele z naszych odmian zdobyło ważne nagrody i uważne są za najlepsze kiedykolwiek stworzone odmiany. Takie odmiany jak White WidowBlueberrySkunk #11Power Plant czy Mazar stały się słynne na całym świecie. Wiele z nowo-powstałych banków nasion stworzyło własne genetyki bazując na genetykach odmian Dutch Passion. Nasze legendarne odmiany są wciąż tak popularne, jak były w latach ‘80 i ‘90, wiele z nich dostępnych jest obecnie, zarówno w wersjach tradycyjnych, jak i w feminizowanych. Naszym głównym celem jest dostarczenie naszym klientom wysoko wydajnych nasion marihuany, z tego powodu w naszym magazynie znajduje się około 50 różnych odmian.

dutch passion feminiowane nasiona marihuany