Wyświetlanie wszystkich wyników: 26

Wyświetlanie wszystkich wyników: 26

W Bulk Seed Bank mamy najbardziej niezawodne i najsilniejsze odmiany konopi indyjskiej. Oferujemy szeroką gamę nasion marihuany Sativa, Indica i Autoflowering. Wszystkie nasze produkty są hodowane z najwyższej jakości roślin w celu uzyskania optymalnej mocy i aromatu. Wybieramy nasze rośliny z doświadczeniem i wybieramy tylko te, które są wysoce odpowiednie do zastosowania leczniczego.

Koncentrujemy się i specjalizujemy w selektywnej hodowli najbardziej znanych odmian na świecie. Naszym celem jest pobieranie popularnych i nagradzanych genetyk. Ulepszanie ich najlepiej jak potrafimy. Koncentrując się zarówno na poziomach THC i CBD, wartościach leczniczych, wyglądzie, smaku, aromacie i sile działania. Wszystkie nasze nasiona marihuany są wytwarzane przy użyciu wyłącznie naturalnych organicznych składników odżywczych. Jesteśmy przekonani, że nasze nasiona marihuany są najwyższej jakości. Misją Bulk Seed Bank jest dostarczanie wysokiej jakości genetyk konopi w rozsądnych cenach. Celem naszej działalności jest zachowanie genetyki konopi dla przyszłych pokoleń poprzez sprzedaż pamiątkowych nasion konopi. Zakaz stosowania konopi indyjskich w niektórych krajach może prowadzić do wyginięcia niektórych szczepów. Może to prowadzić do utraty zasobów medycznych, żywnościowych i naukowych. Im więcej z nas zbiera nasiona z pamiątkami, tym bardziej będziemy musieli pracować nad bazą genetyczną. Gdy uprawa konopi znów stanie się legalna.

Podobnie jak w przypadku wszystkich roślin, im więcej przykładów genetycznych, tym lepsza ochrona przed szkodnikami i chorobami. Dlatego stale szukamy nowych szczepów, które mogłyby stanowić wartość dodaną do naszego banku nasion. Informacje dotyczące szczepów, które sprzedajemy, dają konserwatorowi genetycznemu wiedzę. Której potrzebuje na temat konserwowanego szczepu.

 

Bulk-Seed-Bank-nasiona-marihuany-feminizowane-automaty