Olej konopny Wolne Konopie

Mąka konopna w Twojej kuchni

W sprzedaży pojawiły się mąki pozyskiwane z przeróżnych surowców: ze zbóż, ziaren, orzechów oraz glutenowe i bezglutenowe. Pożywienie jest głównym składnikiem budulcowym naszego ciała dlatego przy wyborze posiłków powinniśmy zwracać szczególną uwagę na to z jakich produktów został zrobiony.

My zdecydowanie stawiamy na mąkę konopną. Produkt ten jest w pełni bezglutenowy, szczególnie nasycony w kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6, białko, witaminy z grupy B i E oraz liczne minerały. Jej wspaniały i bogaty skład sprawia, że nadaje się idealnie dla osób uprawiających sport, trzymających dietę, z alergiami pokarmowymi oraz z nietolerancją glutenu. Mąka konopna idealnie sprawdzi się na słono jak i na słodko, do makaronów, wypieków, koktajli, sałatek oraz do pielęgnacji włosów i ciała.

Konopie to nowoczesny i arcyzdrowy dodatek, regeneruje nasz organizm od a do z. Przede wszystkim wzmacnia nasz system odpornościowy, walczy z nowotworami, obniża ciśnienie.

Dzięki korzyścią jakie dają naszemu organizmowi, konopie powinny być włączone do codziennej diety dla zdrowia i dobrego samopoczucia każdego człowieka.

Mąka konopna i inne produkty dostępne są w naszym sklepie. Zapraszamy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *