Testy i Analizy

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Testy i Analizy

Chcesz sprawdzić zawartość kannabinoidów w danym produkcie? Trafiłeś doskonale! Ta kategoria została stworzona właśnie dla takich wymagających i dociekliwych klientów, którzy lubią wiedzieć, co palą. Dlatego właśnie w dziale Testy i Analizy zaopatrzysz się w przyrządy, dzięki którym na chwilę zamienisz swoje biurko w małe laboratorium. Są one dostosowane do różnych potrzeb i różnych możliwości budżetowych. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie i na swoją kieszeń, a dzięki przeprowadzonej analizie uzyskasz wiedzę na temat tego ile kannabinoidow jest w Twojej próbce. Zbadać możesz właściwie wszystko co zawiera kanabinoidy, np. ciastko, które upiekłeś, materiał roślinnym, który wyhodowałeś, olejek, który udało Ci się sporządzić. Dajemy Ci spore możliwości – wystarczy po nie sięgnąć i z nich skorzystać.

Testy i analizy – przydatne w różnych sytuacjach

Chcesz sprawdzić czy oczyściłeś poprawnie organizm? Kup test na obecność metabolitów THC w moczu. Ile w ziole jest zioła? Możesz to sprawdzić zaopatrując się w test jakości, który pokaże ci, czy twoje zioło nie ma niepożądanych domieszek.

Dzięki tym możliwościom, jakie dajemy Ci do ręki wraz z prezentowanym w tej kategorii asortymentem – możesz poszerzyć swoją wiedzę i stać się bardziej świadomym hodowcą i palaczem. Jeśli będziesz potrzebował podpowiedzi odnośnie do wykorzystania poszczególnych testerów – śmiało, zapraszamy do kontaktu z nami. Na wszystkie pytania, chętnie odpowiemy.