Dlaczego knot konopny jest lepszy od zapalniczki i zapałek?

Dziś chcielibyśmy zaprezentować Wam korzyści jakie niesie za sobą stosowanie knota konopnego w miejsce zapalniczki czy zapałek. Knot konopny to sznurek konopny impregnowany woskiem pszczelim. Doskonale nadaje się do podpalania fajek, bong, jointów, ale także ognisk, piecyków, piekarników czy też zniczy.

Jest to bezpieczniejsza i lepsza dla naszego zdrowia alternatywa. Przy podpalaniu cybucha czy też jointa wdychamy gaz z zapalniczki lub siarkę z zapałek. W przypadku podpalania za pomocą konopnego knota nie trujemy się w ten sposób.

Ponadto knoty cechuje wielofunkcyjność. Są one starannie wykonane i wodoodporne, co sprawia, że świetnie nadają się do rozpalenia znicza na cmentarzu, grilla, ognisk na biwakach czy kominka w domu.

Dlaczego knot konopnyPocket Wick to odnawialne i przyjazne dla środowiska ekologiczne źródło ognia. Każdy knot ma aż 6 metrów długości, co wystarcza na długi czas. Po podpaleniu z knota nie ma posmaku gazu, który na co dzień psuje doznania smakowe u większości palaczy. Wystarczy przez kilka dni używać knota, aby dostrzec ogromną różnicę. Dzięki temu stuff smakuje jeszcze lepiej i bardziej naturalnie!

Warto wspomnieć również o tym, że część przychodów ze sprzedaży knotów jest przekazywana na utrzymaniu w Polsce i Europie jak największej liczby pszczół. Ich przyszłość stoi pod znakiem zapytania, a fundusze uzyskane m.in. ze wspomnianej sprzedaży mogą znacznie pomóc tym pożytecznym owadom.

Cena knota to zaledwie 7,50zł za 6metrów długości, a zatem każdy może pozwolić sobie na mniej inwazyjne podpalanie swoich ulubionych ziół. Polecamy!

KNOT KONOPNY MOŻESZ KUPIĆ TUTAJ

Dlaczego knot konopny jest lepszy od zapalniczki i zapałek?