Waga Myszka Komputerowa

Waga myszka komputerowa – dyskretna i dokładna

Waga Myszka Komputerowa

To urządzenie, które na pierwszy rzut oka wygląda jak jedna z wielu myszy optycznych dostępnych na rynku. Dwa przyciski, rolka, dość typowy kształt – nic nie wskazuje na to, aby był to produkt zasługujący na szczególną uwagę. Sytuacja zmienia się jednak po zdjęciu pokrywy, stanowiącej fragment górnej części obudowy.

Wewnątrz myszy kryje się niewielka waga z wyświetlaczem LCD. Na szalce o rozmiarach 57×69 mm możesz umieścić przedmioty ważące nawet do 650 g! Pomiary są dokonywane z dokładnością 0,1g. Waga myszka komputerowa to produkt, który możesz zasilać za pośrednictwem wbudowanej baterii, ładowanej przez port USB. Zatem z urządzenia możesz korzystać niezależnie od tego czy mysz jest podłączona do komputera.

Warto wspomnieć, że waga spełnia również rolę myszki komputerowej. Może być zawsze pod ręką. Jest to bardzo dyskretny gadżet, który przyda się w wielu gospodarstwach domowych.

Waga dostępna w dwóch wariantach (do 500g lub do 650g). Obecnie w naszym sklepie waga myszka w promocyjnej ceniei! Zapraszamy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *