Testy w pracy? Jak skutecznie oczyścić organizm?

Testy w pracy? Jak skutecznie oczyścić organizm?

Przedstawiamy wybrane, sprawdzone środki detoksykacyjne dla tych, którzy mają zapowiedziany test na obecność niepożądanych substacji w pracy. Poniżej opisujemy kilka wybranych produktów, które są obecnie najbardziej popularne w USA i Wielkiej Brytanii.

Oczyszczenie na dłuższy czas:

Instant Flush
Obecnie najbardziej popularnym środkiem jest produkt firmy Magnum, a mianowicie Instant Flush. Jak sama nazwa wskazuje preparat działa natychmiastowo po zażyciu. Jeśli nie zażyjesz niepożądanych substancji po wypiciu preparatu to żaden test nie powinien być dla Ciebie zagrożeniem. Oczyszcza zarówno mocz, jak i krew!

Zydot
Pojawił się już w 1987 roku aby pomóc pracownikom i przezwyciężyć testy wykonywane na nich przez swoich pracodawców. Oczyszcza mocz na czas do 5h. Jest to w pełni naturalny preparat, który sprawdza się od ponad 3 dekad.

Qchew
To tabletki do ssania posiadające najsilniejszą recepturę o właściwościach oczyszczających. Neutralizują wszelkie niepożądane substancje w moczu nawet do 6h po zastosowaniu tabletek.

Ultra Cleanse
To szampon i odżywka do włosów, która została specjalnie opracowana, aby usunąć wszystkie toksyny z trzonu włosa. Produkt działa nawet do 8h. Polecany wszystkim, którzy podejrzewają dość rzadki test, a mianowicie badanie włosów, w których substancje niepożądane utrzymują się wyjątkowo długo.

Power Flush Tea
Ta herbatka ziołowa to smaczna mieszanka, którą można pić na zimno lub na gorąco. Oczyszcza mocz i krew nawet do 5h.

Oczyszczenie na czas do 1h:

Ultra Wash
To produkt przeznaczony głównie dla kierowców. Działa natychmiastowo, jedna butelka wystarczy na dwa procesy oczyszczające. Skuteczne przez 45 minut. Ogromna popularność w USA oraz Wielkiej Brytanii.

Opisane produkty dostępne są w naszym sklepie. Polecamy zapoznać się także z pełną ofertą produktów do oczyszczania organizmu.

PEŁNA OFERTA

Testy w pracy? Jak skutecznie oczyścić organizm?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *