Skuteczna recepta na nieuczciwe testy dla kierowców i pracowników

Wielu kierowców, pracowników czy sportowców musi poddawać się przymusowym testom na obecność kannabinoidów w organizmie. Nie jest to przyjemne, gdyż w przypadku użytkowników konopi zawsze zachodzi możliwość, że wynik testu będzie pozytywny nawet kilka dni po zapaleniu „jointa”.

Kilka lat temu jeden z naszych kolegów pojechał do kina z dziewczyną, a po filmie przy wyjeździe z parkingu spotkała go policyjna kontrola. Ze względu na jego „konopną” przeszłość organy władzy zastosowały test na obecność THC w ślinie. Wynik był pozytywny mimo tego, że kolega palił zioło ponad dwie doby wcześniej. Oczywiście, świadom swoich praw zażądał dokładniejszego testu krwi na komendzie, po którym otrzymał z powrotem zarekwirowane prawo jazdy. Jednakże, cała sprawa, stres oraz stracony czas sprawiają, że warto pomyśleć nad tym jak uniknąć podobnych sytuacji.

Kleaner Spray 30mlKleaner to preparat usuwający wszelkie niepotrzebne ślady substancji na skórze oraz w ślinie. Działa przez 1 godzinę w ślinie oraz 3h do 5h na skórze (testy na pot). Warto wspomnieć o tym, że preparat nie zawiera żadnych szkodliwych substancji chemicznych i nawet wypity omyłkowo nie powoduje negatywnych efektów. Stosowanie jest bardzo proste: do higieny jamy ustnej wystarczą 1-2 krople (ok. 4ml), zaś do smarowania skóry potrzeba około 2-3 kropli (4-6ml).

Produkt został stworzony, aby walczyć z nieuczciwością systemu wobec użytkowników konopi. Wszyscy wiemy, że kannabinoidy po przespanej nocy nie działają na układ nerwowy, a zatem palenie w dniu poprzednim przed np. jazdą autem czy podjęciem pracy nie powinno być wykroczeniem, a niestety często bywa. Dzieje się tak, gdyż substancje zawarte w konopiach nie są toksyczne, wręcz przeciwnie wiele z nich dobroczynnie działa na nasz organizm. Dlatego też kannabinoidy zostają u nas na dłużej. Problemem w tej kwestii jest niedokładność testów przeprowadzanych przez policję czy pracodawców. Jak wspominaliśmy potrafią one wykryć obecność THC nawet kilka dni po jego spożyciu, a to dlatego, że są to testy badające obecność substancji, a nie jej stężenie.

Kleaner dostępny jest zarówno w formie płynu, jak i w formie sprayu. To sprawdzony i rekomendowany przez setki klientów produkt.

Preparat dostępny w specjalnej cenie tylko do końca tego roku! Przejdź do strony produktu

UWAGA!

Każdy kto wsiada za kierownicę, pracuje bądź bierze udział w zawodach sportowych pod wpływem jakiejkolwiek substancji psychoaktywnej jest nieodpowiedzialny i lekkomyślny stwarzając zagrożenie dla siebie i innych. Nie pochlebiamy takim zachowaniom, jednak nie zgadzamy się na łamanie praw człowieka i konstytucji poprzez karanie go za spożycie marihuany podczas gdy ona nie działa na jego ośrodkowy układ nerwowy!

Skuteczna recepta na nieuczciwe testy dla kierowców i pracowników