Shopping Cart
Schowek szczotka do włosów

Schowek szczotka do włosów

Istnieje wiele sposobów na schowanie cennych dla nas rzeczy, jednakże ukrycie skarbów w rzeczach codziennego użytku gwarantuje nam pewne bezpieczeństwo.

Schowek szczotka do włosów z pojemnym miejscem wewnątrz to pewniak. Warto wspomnieć, że komora schowka jest dość pojemna, zmieścimy tam nie tyko rzeczy typu pieniądze lub klucze ale i różnego rodzaju skarby średniej wielkości. Posiada dwie główne funkcje: czesze i ukrywa skarby.

Podobnie jak większość schowków w naszej ofercie produkt wykonany jest ze szczególną dokładnością aby nie zdradzić swojej ukrytej funkcji, jest to kluczowe w tego typu kryjówkach. Denko zaprojektowane zostało tak, żeby nie wykręciło się z trzonka. Cała szczotka wykonana jest z grubego plastiku, włoski sztywne identyczne jak w przypadku szczotki standardowej.

Schowek szczotka do włosów  jako doskonały prezent na wszelkie okazje, na urodziny dla siebie lub przyjaciół. Idealnie posłuży do potrzeb domowych i jako transporter w czasie wakacji lub zwykłego wyjazdu na weekend bądź festiwal

Oryginalny kształt i praktyczne wykorzystanie eliminuje ukazanie drugiego oblicza tego produktu

Po ten i inne produkty tego typu zapraszamy do działu schowki na naszej stronie 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *