Sweet Seeds

Pokaż filtry

Wyświetlanie 1–24 z 106 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlanie 1–24 z 106 wyników

Sweet Seeds to wielka firma produkująca nasiona marihuany z  hiszpańskiej Walencji. Od 2005 roku produkują świetną linię feminizowanych i automatycznie kwitnących odmian i nadal hodują zaskakująco dobre i innowacyjne nowe odmiany. Oferujemy hodowcom każdej kategorii 30 różnych najwyższej jakości odmian do uprawy w domu. Zarówno nasiona automatycznie kwitnące, jak i nasiona feminizowane są gwarancją udanego zbioru!

Wszystkie odmiany Sweet Seeds są szczególnie słodkie, aromatyczne i smaczne. Ich genetyka jest w pełni dostosowana do wymagań uprawy roślin na zewnątrz i wewnątrz za pomocą sztucznego światła. Odmiany są łatwe w uprawie, produktywne i bardzo aromatyczne. Nasiona są pakowane tylko wtedy, gdy przeszły test żywotności kiełkowania na poziomie 95%. Sweet Seeds jest sfeminizowany w około 99,7%. Szczepy marihuany Sweet Seeds dzielą się na dwie bardzo wyraźne kategorie: Nasiona Feminizowane automatycznie kwitnące i Nasiona Feminizowane. Sweet Seeds zaprezentowało dwie nowe automatycznie kwitnące odmiany na sezon 2010: „Fast Bud” i „Big Devil”. Fast Bud to najszybciej rosnąca odmiana katalogu Sweet Seeds, wysokiej jakości automatycznie kwitnące nasiona, które są gotowe do plonowania zaledwie siedem i pół tygodnia po posadzeniu.
Charakteryzuje się dużą ilością żywicy i egzotycznych aromatów odziedziczonych po roślinach z rodziny Diesel.
Big Devil jest wynikiem programu opracowanego z myślą o wysokiej jakości, większych automatycznych kwiatach; ten szczep produkuje rośliny, które osiągają wysokość 80-150 cm, z obfitą produkcją żywicy i słodkim aromatem kadzidła podobnym do roślin Haze. Sweet Seeds ma również czerwoną linię z nowymi feminizowanymi odmianami automatycznie kwitnącymi: Black Cream, Red Poison i Dark Devil będą bardzo popularne wśród kolekcjonerów odmian automatycznie kwitnących. Te niesamowite, europejskie nasiona marihuany można kupić w Attitude Seedbank. Charakteryzuje się dużą ilością żywicy i egzotycznych aromatów odziedziczonych po roślinach z rodziny Diesel. Big Devil jest wynikiem programu opracowanego z myślą o wysokiej jakości, większych automatycznych kwiatach; ten szczep produkuje rośliny, które osiągają wysokość 80-150 cm, z obfitą produkcją żywicy i słodkim aromatem kadzidła podobnym do roślin Haze. Sweet Seeds ma również czerwoną linię z nowymi feminizowanymi odmianami automatycznie kwitnącymi: Black Cream, Red Poison i Dark Devil będą bardzo popularne wśród kolekcjonerów odmian automatycznie kwitnących.
Charakteryzuje się dużą ilością żywicy i egzotycznych aromatów odziedziczonych po roślinach z rodziny Diesel. Big Devil jest wynikiem programu opracowanego z myślą o wysokiej jakości, większych automatycznych kwiatach; ten szczep produkuje rośliny, które osiągają wysokość 80-150 cm, z obfitą produkcją żywicy i słodkim aromatem kadzidła podobnym do roślin Haze. Sweet Seeds ma również czerwoną linię z nowymi feminizowanymi odmianami automatycznie kwitnącymi: Black Cream, Red Poison i Dark Devil będą bardzo popularne wśród kolekcjonerów odmian automatycznie kwitnących. Te niesamowite, europejskie nasiona marihuany można kupić w Attitude Seedbank. z obfitą produkcją żywicy i słodkim aromatem kadzidła podobnym do roślin Haze.
Sweet Seeds ma również czerwoną linię z nowymi feminizowanymi odmianami automatycznie kwitnącymi: Black Cream, Red Poison i Dark Devil będą bardzo popularne wśród kolekcjonerów odmian automatycznie kwitnących. Te niesamowite, europejskie nasiona marihuany można kupić w Attitude Seedbank. z obfitą produkcją żywicy i słodkim aromatem kadzidła podobnym do roślin Haze. Sweet Seeds ma również czerwoną linię z nowymi feminizowanymi odmianami automatycznie kwitnącymi: Black Cream, Red Poison i Dark Devil będą bardzo popularne wśród kolekcjonerów odmian automatycznie kwitnących. Te niesamowite, europejskie nasiona marihuany można kupić w Attitude Seedbank.
logo sweet seeds nasiona marihuany seedbank breeder