Soma Seeds

Wyświetlanie wszystkich wyników: 1

Wyświetlanie wszystkich wyników: 1

W 1967 roku pracowałem w IBM jako urzędnik pocztowy w dziale produktów biurowych na Madison Avenue w Nowym Jorku. Pewnego dnia inny pracownik przyniósł skręty z marihuaną. Zaraz po pracy zszedłem nad East River, ubrany w trzyczęściowy garnitur i krawat i zapaliłem swój pierwszy mach. Natychmiast zakochałem się w tym spokojnym odczuciu, które pozwoliło mi odkryć moje prawdziwe ja. Miałem 18 lat.

W ciągu 45 lat, które upłynęły od mojego pierwszego jointa, odkryłem, że marihuana jest jedną z najbardziej pozytywnych sił w moim życiu.

Jak to się zaczęło

Zacząłem uprawiać konopie indyjskie w 1971 roku w południowym Vermont. Byłem właścicielem wegetariańskiej restauracji i piekarni. W tych czasach stałem się bardziej świadomy mojej diety, głębiej poznałem ekologię i jej wpływu na środowisko. To naturalnie doprowadziło do mojej uprawy konopi w ekologiczny sposób. Od tego momentu znajduję różne sposoby, by moje „kciuki były bardziej zielone”.

Przez lata

Ten wspaniały gatunek rośliny pomógł mi nauczyć się sztuki uprawy i pielęgnacji roślin domowych, rówineż sztuki  fotografii. W moim wypadku marihuana jest daleka od bycia demotywatorem, natomiast przeplata się z wieloma moimi zainteresowaniami. Jej wpływ otworzył mój umysł na eksplorację wielu, o których nigdy bym nie wiedział. Chociaż prawa dotyczące marihuany nie są uczciwe na całej planecie, odmawiam zrzeczenia się mojego prawa do ciągłego zbliżania się do sakramentu i lekarstw w postaci odzieży, jedzenia, roślin, papieru i dymu. W ten sposób robię wszystko, aby nie pozwolić umrzeć tej roślinie w tym cholernym dla niej miejscu.

Pokój, Soma

soma sacred seeds nasiona feminizowane automaty marihuany konopi