Serious Seeds

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 22

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 22

Serious Seeds jest domem dla nagradzanych klasycznych odmian konopi takich jak AK-47, Bubble Gum, Chronic, Kali Mist, White Russian, Warlock, Double Dutch, Biddy Early, Motavation, Serious 6, Autoflowering White Russian # 1, Serious Happiness, Serious Kush, CBD-Chronic, CBD -wzbogacony Warlock i Strawberry – AKeil.

Oferujemy najlepszej jakości odmiany konopi na rynku od 1994 roku.

Do listopada 2018 r. Nasze szczepy otrzymały ponad 101 nagród (o których wiemy!) W różnych konkursach konopi na całym świecie.

Wiele z tych nagród zdobyli klienci, którzy z naszych nasion detalicznych wyhodowali nagradzane rośłiny, co dowodzi: KAŻDY MOŻE ZOSTAĆ ZWYCIĘZCĄ Z SERIOUS SEEDS!

Naszą filozofią jest opracowanie łatwej w uprawie , stabilnej i jednorodnej genetyki dla palaczy leczniczych i rekreacyjnych.

KIM JESTEŚMY?

  • Serious Seeds to jedna z najdłużej działających firm nasiennych w Holandii, która koncentruje się na produkcji wysokiej jakości, stabilnych i spójnych odmian nasion konopi.
  • Produkcja najwyższej jakości szczepów konopi do celów medycznych i rekreacyjnych jest naszym najwyższym priorytetem.
  • Niezależne i wiarygodne testy laboratoryjne (ponad 20 lat doświadczenia w tej dziedzinie) wykazały, że różne odmiany Serious Seeds produkują najsilniejsze rośliny (o najwyższej zawartości THC) dostępne obecnie na rynku, średnio 18-22% THC.
  • Testy te przeprowadzono na roślinach wyhodowanych z tych samych nasion, jakie otrzymuje klient.
  • W przypadku większości naszych szczepów stabilne rośliny krzyżuje się, aby wyprodukować energiczne hybrydy F1, które sprzedajemy.
  • Możesz mieć pewność dobrego kiełkowania i jednolitych roślin, gwarantujemy nawet kiełkowanie naszych nasion.
  • Nasiona konopi Serious Seeds produkowane są w małych ilościach i są zawsze świeże i ręcznie wybrane. Każdą partię nasion testujemy pod kątem szybkości kiełkowania i jednorodności powstałych roślin przed wypuszczeniem.
  • Jesteśmy JEDYNĄ firmą, która indywidualnie numeruje nasze paczki, dzięki czemu każde nasiona można śledzić od produkcji do punktu sprzedaży w sklepie.
  • ZACHOWAJ ORYGINALNY PAKIET Z INDYWIDUALNYM NUMEREM NA NIM. Po zakupie nasion, jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy z jakością możemy zidentyfikować paczkę jako oryginalną paczkę Serious Seeds, wyślemy ci nową paczkę ZA DARMO!

serious seeds nasionka feminizowane marihuany konopi