Seedsman

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Misją Seedsman zawsze była pomoc w zachowaniu najbardziej lubianych odmian konopi do przyszłego użytku. Jednocześnie wspieramy dążenie do uregulowania i kontroli rynku konopi.

Aby zapewnić przyszłym hodowcom konopi wystarczająco różnorodną pulę genów, jesteśmy bardzo aktywni, jeśli chodzi o wszelkie projekty ochrony genetycznej nasion konopi. W Seedsman mamy nadzieję, że kiedy politycy i prawodawcy zdadzą sobie sprawę, że regulowany rynek konopi indyjskich jest najbezpieczniejszym rozwiązaniem, pula genów pozostanie tak różnorodna, jak to możliwe. Ta różnorodność czyni również konopie mniej podatnymi na choroby i szkodniki, co pozwala na szerszy zakres badań.

Z tych powodów będziemy nadal sprzedawać rosnącą gamę różnorodnych nasion konopi i zachęcać klientów do ich zachowania, dopóki uprawa nie będzie legalna.

Gdyby konopie indyjskie podlegały regulacjom prawnym, o wiele łatwiej byłoby nakładać ograniczenia wiekowe, kontrolować moc i ogólną jakość, jednocześnie usuwając źródło dochodów gangów przestępczych, które biorą udział w nielegalnej działalności. Rynek regulowany pozwoliłby również użytkownikom oszczędzić zdrowie, dzięki dokładnej wiedzy, co spożywają.

Właśnie z tych powodów Seedsman wykorzystuje część swoich zysków, aby promować organizacje charytatywne i ruchy promujące zmiany prawne w Wielkiej Brytanii i na całym świecie. Przez ostatnią dekadę wspieraliśmy wiele organizacji i uczestniczyliśmy w targach i konferencjach, budując sieć podobnie myślących kontaktów w nadziei na prawdziwą zmianę dla użytkowników marihuany.

 

 

seedsman nasiona marihuany feminizowane automatyczne